FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARIYLA ŞEHRİMİZ GELİŞİYOR - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 05:23

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARIYLA ŞEHRİMİZ GELİŞİYOR

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARIYLA ŞEHRİMİZ GELİŞİYOR
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2015 - 14:33

FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARIYLA ŞEHRİMİZ GELİŞİYOR

Bilecik Beledieysi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,şehrimizin birçok bölgesinde güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Şehrimizin her yönüyle güzel bir görünüme kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrimizin dört bir köşesinde faaliyet gösteriyor.

Şehrimizin tüm noktalarındaki cadde ve kaldırımlarda yenileme ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler, Hamsu Köprüsü Yaya yolunda andezit çalışması gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın ulaşımlarını rahatlıkla sürdürmelerini sağladı.

Şehrimizin her yönüyle modern ve estetik bir görünüme kavuşması için birçok bölgesinde çalışma gerçekleştiren ekipler ayrıca gerekli bakım ve tamir çalışmalarını da yerine getirmeye devam ediyor.

SU VE KANALİZASYON BAĞLANTI ÇALIŞMALARI

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmaları kapsamında ayrıca başvuran vatandaşlarımızın içme suyu ve kanalizasyon suyu bağlantı çalışmasını da randevu usulüne göre gerçekleştiriyor.

Bilecik Belediyesi Meclis Toplantısında alınan karar gereği, şehrimizin tüm bölgelerindeki içme suyu ve kanalizasyon suyu bağlantı hatlarının, kötü görüntü, rahatsızlık ve fazla maliyete neden olmaması dolayısıyla bu tür çalışmaların Bilecik Belediyesi eliyle yapılması kararı alınmıştı.

ASFALT BAKIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmaları kapsamında ayrıca, şehrimizin tüm noktalardaki bozulmuş asfalt ve yol bakım, onarım çalışmalarını da gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bahçelievler Mahallesi’ndeki tüm yollarda başlayan çalışmalar 1 aylık bir çalışma sonucunda tüm şehrimizde gerçekleştirilecek.

20150428_132650 CFcLh4_W0AA8y33 DSC_67981