Canli-sonuclar - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 05:02
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Freiburg II Freiburg II
- : -
Duisburg Duisburg
16:00
Osnabrück Osnabrück
- : -
TSV Havelse TSV Havelse
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:30
Hannover 96 Hannover 96
- : -
Hamburger SV Hamburger SV
15:30
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
- : -
Karlsruher Karlsruher
15:30
FC Heidenheim FC Heidenheim
- : -
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
Hertha BSC Berlin Hertha BSC Berlin
19:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Freiburg Freiburg
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
VfB Auerbach VfB Auerbach
- : -
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
15:00
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
- : -
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
15:00
Hannover 96 II Hannover 96 II
- : -
LSK Hansa LSK Hansa
15:00
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
- : -
Chemnitzer Chemnitzer
15:00
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
- : -
Energie Cottbus Energie Cottbus
15:30
Nürnberg II Nürnberg II
- : -
FC Schweinfurt FC Schweinfurt
16:00
Hannoverscher SC Hannoverscher SC
- : -
Atlas Delmenhorst Atlas Delmenhorst
16:00
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
- : -
Fortuna Köln Fortuna Köln
16:00
Schott Mainz Schott Mainz
- : -
VfR Aalen VfR Aalen
16:00
Mainz 05 II Mainz 05 II
- : -
FC Giessen FC Giessen
16:00
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
- : -
Lübeck Lübeck
16:00
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
- : -
Elversberg Elversberg
16:00
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
- : -
Hamburger SV II Hamburger SV II
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Portland Timbers Portland Timbers
2 - 0
Real Salt Lake Real Salt Lake
23:00
Philadelphia Union Philadelphia Union
- : -
New York City FC New York City FC
ANDORRA 2. LİGİ
13:00
Sant Julia B Sant Julia B
- : -
FC Santa Coloma B FC Santa Coloma B
15:30
UE Engordany B UE Engordany B
- : -
CF Atletic America CF Atletic America
18:00
Rangers Rangers
- : -
Atletic Club Escaldes II Atletic Club Escaldes II
19:00
FC Encamp FC Encamp
- : -
Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
ANDORRA PREMİER LİGİ
13:00
Atletic Club Escaldes Atletic Club Escaldes
- : -
Ordino Ordino
15:30
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
- : -
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
18:00
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
- : -
CE Carroi CE Carroi
20:30
Sant Julia Sant Julia
- : -
UE Engordany UE Engordany
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
Cuando Cubango Cuando Cubango
- : -
Wiliete Wiliete
17:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
- : -
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
17:00
CR Da Caala CR Da Caala
- : -
Bravos do Maquis Bravos do Maquis
17:30
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
- : -
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
18:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- : -
CD Huila CD Huila
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Godoy Cruz Godoy Cruz
2 - 2
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
MS
Sarmiento Sarmiento
1 - 2
Talleres Talleres
75'
Lanus Lanus
2 - 2
Rosario Central Rosario Central
71'
Huracan Huracan
1 - 0
Racing Club Racing Club
23:00
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
- : -
Estudiantes Estudiantes
AVUSTRALYA 1. LİGİ
08:05
Macarthur FC Macarthur FC
- : -
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
10:45
Melbourne Victory Melbourne Victory
- : -
Perth Glory Perth Glory
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
- : -
Altach Altach
16:30
LASK Linz LASK Linz
- : -
Ried Ried
19:00
Rapid Wien Rapid Wien
- : -
Austria Wien Austria Wien
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
15:00
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
- : -
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
17:15
Zire İ.K Zire İ.K
- : -
Kabala Kabala
BELARUS 1. LİGİ
14:00
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
- : -
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
BELÇİKA 1. LİGİ
15:30
Beerschot VA Beerschot VA
- : -
Antwerp Antwerp
18:00
Anderlecht Anderlecht
- : -
Zulte Waregem Zulte Waregem
20:30
Standard Liege Standard Liege
- : -
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
23:00
KV Mechelen KV Mechelen
- : -
Racing Genk Racing Genk
BELÇİKA 2. LİGİ
18:00
Westerlo Westerlo
- : -
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
22:00
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
- : -
Lommel SK Lommel SK
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
17:00
Tuzla City Tuzla City
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
17:00
Zeljeznicar Zeljeznicar
- : -
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
BREZİLYA SERİE A
22:00
Corinthians Corinthians
- : -
Gremio Gremio
22:00
Bahia Bahia
- : -
Fluminense Fluminense
22:00
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
- : -
RB Bragantino RB Bragantino
BULGARİSTAN 1. LİGİ
13:15
Slavia Sofya Slavia Sofya
- : -
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
15:30
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
- : -
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
17:45
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
16:00
Red Arrows Red Arrows
- : -
Simba Sports Club Simba Sports Club
16:00
Gor Mahia Gor Mahia
- : -
As Otoho D'oyo As Otoho D'oyo
16:30
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
- : -
TP Mazembe TP Mazembe
17:00
Cotonsport Cotonsport
- : -
Nouadhibou Nouadhibou
17:00
Interclube Interclube
- : -
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
17:00
DC Motema Pembe DC Motema Pembe
- : -
USGN USGN
17:30
Enyimba Enyimba
- : -
Al-Ittihad Al-Ittihad
18:30
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
LPRC Oilers LPRC Oilers
19:00
Al Ahli Tripoli Al Ahli Tripoli
- : -
Stade Malien Stade Malien
19:00
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Maniema Union Maniema Union
19:30
Binga FC Binga FC
- : -
Zanaco Zanaco
19:45
JS Saoura JS Saoura
- : -
Hearts of Oak Hearts of Oak
20:00
CS Sfaxien CS Sfaxien
- : -
Tusker FC Tusker FC
20:00
Al Masry Al Masry
- : -
Rivers United Rivers United
21:00
RS Berkane RS Berkane
- : -
A.P. Rwandaise A.P. Rwandaise
21:00
JS Kabylie JS Kabylie
- : -
Royal Leopards Royal Leopards
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
- : -
Pardubice Pardubice
17:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905
- : -
Jablonec Jablonec
17:00
Banik Ostrava Banik Ostrava
- : -
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
20:00
Slovacko Slovacko
- : -
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
ÇİN 2. LİGİ
10:00
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
- : -
Zhejiang Greentown Zhejiang Greentown
14:35
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
- : -
Guizhou Hengfeng Zhicheng Guizhou Hengfeng Zhicheng
DANİMARKA KUPASI
14:30
SonderjyskE SonderjyskE
- : -
Hvidovre Hvidovre
16:30
Brondby Brondby
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
20:00
Randers Randers
- : -
Odense Odense
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
14:00
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
- : -
Borneo FC Borneo FC
16:45
Arema Arema
- : -
Bali United Bali United
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
14:00
FC Noah FC Noah
- : -
FK Van FK Van
ESTONYA 1. LİGİ
14:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
FRANSA KUPASI
15:30
Hauts Lyonnais Hauts Lyonnais
- : -
Bourgoin-Jallieu Bourgoin-Jallieu
17:00
Solidarité Scolaire Solidarité Scolaire
- : -
US Sarre-Union US Sarre-Union
FRANSA LİGUE 1
15:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Rennes Rennes
17:00
Monaco Monaco
- : -
Metz Metz
17:00
Lorient Lorient
- : -
Nantes Nantes
17:00
Reims Reims
- : -
Angers Angers
17:00
Montpellier Montpellier
- : -
Clermont Clermont
19:00
Nice Nice
- : -
Strasbourg Strasbourg
22:45
Bordeaux Bordeaux
- : -
Olympique Lyon Olympique Lyon
FRANSA ULUSAL LİGİ
17:15
US Concarneau US Concarneau
- : -
Stade Briochin Stade Briochin
GANA PREMİER LİGİ
18:00
Asante Kotoko Asante Kotoko
- : -
King Faisal Babes King Faisal Babes
18:00
Ashanti Gold Ashanti Gold
- : -
Legon Cities FC Legon Cities FC
18:00
Berekum Chelsea Berekum Chelsea
- : -
Real Tamale United Real Tamale United
18:00
Medeama SC Medeama SC
- : -
Hearts of Oak Hearts of Oak
18:00
Dreams Dreams
- : -
Bibiani Gold Stars Bibiani Gold Stars
18:00
Great Olympics Great Olympics
- : -
Bechem United Bechem United
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
- : -
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
20:00
CSD Municipal CSD Municipal
- : -
Antigua GFC Antigua GFC
20:00
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
- : -
Nueva Concepcion Nueva Concepcion
20:00
Solola Solola
- : -
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
20:00
Iztapa Iztapa
- : -
Coban Imperial Coban Imperial
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:30
Polokwane City Polokwane City
- : -
Hungry Lions Hungry Lions
16:30
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
- : -
TS Sporting FC TS Sporting FC
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
SuperSport United SuperSport United
- : -
Sekhukhune United Sekhukhune United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
18:00
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
- : -
Pafos FC Pafos FC
20:00
AEL Limassol AEL Limassol
- : -
Omonia Omonia
GÜNEY KORE K-LİGİ
09:00
Suwon FC Suwon FC
- : -
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
09:00
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
- : -
Jeju United Jeju United
09:00
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
- : -
Daegu Daegu
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
05:00
El Salvador El Salvador
- : -
Ekvador Ekvador
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
- : -
Sibenik Sibenik
19:30
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Kerala Blasters Kerala Blasters
- : -
Odisha FC Odisha FC
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
14:15
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
- : -
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
16:30
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
- : -
Twente Twente
16:30
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
- : -
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
18:45
Feyenoord Feyenoord
- : -
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
HONDURAS 1. LİGİ
DA
CD Motagua CD Motagua
0 - 1
Real Espana Real Espana
HONG KONG 1. LİGİ
10:00
BC Rangers BC Rangers
- : -
Kitchee Kitchee
12:30
Lee Man FC Lee Man FC
- : -
HK U23 HK U23
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
15:15
Rochdale Rochdale
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
15:30
Colchester United Colchester United
- : -
Wigan Athletic Wigan Athletic
19:00
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
- : -
FC Halifax Town FC Halifax Town
20:15
Salford City Salford City
- : -
Chesterfield Chesterfield
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
17:00
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
- : -
Norwich City Norwich City
17:00
Leeds United Leeds United
- : -
Brentford Brentford
17:00
Manchester United Manchester United
- : -
Crystal Palace Crystal Palace
19:30
Aston Villa Aston Villa
- : -
Leicester City Leicester City
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:30
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
- : -
Stoke City Stoke City
İRAN 1. LİGİ
14:30
Zob Ahan Zob Ahan
- : -
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
14:30
Fajr Sepasi Fajr Sepasi
- : -
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
14:30
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
- : -
Padideh Khorasan Padideh Khorasan
14:30
Traktor SC Traktor SC
- : -
Aluminium Arak Aluminium Arak
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
15:00
Dundee United Dundee United
- : -
Celtic Celtic
18:00
Livingston Livingston
- : -
Hearts Hearts
İSPANYA LA LİGA
16:00
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
- : -
Espanyol Espanyol
18:15
Elche Elche
- : -
Cadiz Cadiz
20:30
Levante Levante
- : -
Osasuna Osasuna
23:00
Celta Vigo Celta Vigo
- : -
Valencia Valencia
İSPANYA LA LİGA 2
16:00
Ponferradina Ponferradina
- : -
Mirandes Mirandes
18:00
Malaga Malaga
- : -
Amorebieta Amorebieta
20:15
Real Oviedo Real Oviedo
- : -
Alcorcón Alcorcón
20:15
Real Sociedad B Real Sociedad B
- : -
Burgos Burgos
20:15
Lugo Lugo
- : -
Ibiza Ibiza
22:30
Las Palmas Las Palmas
- : -
Sporting Gijon Sporting Gijon
İSRAİL 1. LİGİ
20:30
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Hapoel Jerusalem Hapoel Jerusalem
21:15
Hapoel Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil
- : -
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
21:45
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
16:00
Akropolis IF Akropolis IF
- : -
Skovde AIK Skovde AIK
18:00
Gais Gais
- : -
Dalkurd FF Dalkurd FF
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
16:15
Basel Basel
- : -
Lausanne Lausanne
18:30
Lugano Lugano
- : -
Sion Sion
18:30
St. Gallen St. Gallen
- : -
Grasshopper Grasshopper
İTALYA SERİE A LİGİ
14:30
Bologna Bologna
- : -
Fiorentina Fiorentina
17:00
Spezia Spezia
- : -
Sassuolo Sassuolo
17:00
Venezia Venezia
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
20:00
Sampdoria Sampdoria
- : -
Lazio Lazio
22:45
Juventus Juventus
- : -
Genoa Genoa
İTALYA SERİE B LİGİ
16:00
Como Como
- : -
Pisa Pisa
16:00
Ascoli Ascoli
- : -
Parma Parma
18:15
Brescia Brescia
- : -
Monza Monza
22:30
Alessandria Alessandria
- : -
Cittadella Cittadella
İTALYA SERİE C LİGİ
14:00
US Vibonese US Vibonese
- : -
Campobasso Campobasso
14:00
Catanzaro Catanzaro
- : -
Foggia Foggia
15:30
Vis Pesaro Vis Pesaro
- : -
Olbia Olbia
16:30
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
- : -
Robur Siena Robur Siena
16:30
Pistoiese Pistoiese
- : -
Gubbio Gubbio
16:30
Grosseto Grosseto
- : -
Pescara Pescara
16:30
Giana Erminio Giana Erminio
- : -
Padova Padova
16:30
Latina Latina
- : -
Catania Catania
16:30
Südtirol Südtirol
- : -
Fiorenzuola Fiorenzuola
16:30
Cesena Cesena
- : -
Montevarchi Montevarchi
16:30
Reggiana Reggiana
- : -
Fermana Fermana
16:30
Piacenza Piacenza
- : -
Lecco Lecco
16:30
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
16:30
Pro Vercelli Pro Vercelli
- : -
Triestina Triestina
16:30
AC Renate AC Renate
- : -
Juventus II Juventus II
16:30
Imolese Imolese
- : -
Modena Modena
19:30
Potenza Potenza
- : -
Turris Turris
19:30
Fidelis Andria Fidelis Andria
- : -
Picerno Picerno
19:30
Taranto Taranto
- : -
Messina Messina
19:30
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
- : -
Monterosi FC Monterosi FC
19:30
Paganese Paganese
- : -
Juve Stabia Juve Stabia
22:30
Palermo Palermo
- : -
SS Monopoli 1966 SS Monopoli 1966
JAPONYA J-2 LİGİ
07:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
- : -
Sagamihara Sagamihara
07:00
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
- : -
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
07:00
Tochigi SC Tochigi SC
- : -
FC Ryukyu FC Ryukyu
07:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
- : -
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
07:00
Ehime FC Ehime FC
- : -
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
07:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
- : -
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
07:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
- : -
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
07:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
- : -
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
07:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
- : -
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
07:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
- : -
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
07:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
- : -
Machida Zelvia Machida Zelvia
JAPONYA J-3 LİGİ
08:00
Gainare Tottori Gainare Tottori
- : -
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
08:00
Fukushima United Fukushima United
- : -
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
08:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
- : -
FC Gifu FC Gifu
08:00
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
- : -
Yokohama Sports Yokohama Sports
08:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
- : -
Kagoshima United Kagoshima United
08:00
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
- : -
Imabari Imabari
08:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
- : -
Grulla Morioka Grulla Morioka
KARADAĞ 1. LİGİ
15:00
Sutjeska Sutjeska
- : -
Mornar Bar Mornar Bar
15:00
FK Rudar Pljevlja FK Rudar Pljevlja
- : -
Jezero Jezero
16:00
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
- : -
Petrovac Petrovac
17:00
Decic Tuzi Decic Tuzi
- : -
FK Podgorica FK Podgorica
18:00
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
- : -
Zeta Zeta
KATAR QSL KUPASI
16:00
Al Rayyan Al Rayyan
- : -
Al-Wakra Al-Wakra
18:10
Al-Shamal Al-Shamal
- : -
Umm Salal Umm Salal
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
04:00
Barrio Mexico Barrio Mexico
- : -
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
22:00
Puntarenas FC Puntarenas FC
- : -
Municipal Liberia Municipal Liberia
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
18:00
Union Titus Petange Union Titus Petange
- : -
Victoria Rosport Victoria Rosport
18:00
US Hostert US Hostert
- : -
UNA Strassen UNA Strassen
18:00
US Mondorf US Mondorf
- : -
Differdange 03 Differdange 03
18:00
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
- : -
Swift Hesperange Swift Hesperange
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:30
Kisvarda FC Kisvarda FC
- : -
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
18:00
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
- : -
Ujpest Ujpest
MACARİSTAN 2. LİGİ
15:00
Budaors FC Budaors FC
- : -
BFC Siofok BFC Siofok
15:00
Soroksár Soroksár
- : -
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
15:00
III. Kerület III. Kerület
- : -
Bekescsaba Bekescsaba
15:00
Tiszakecske Tiszakecske
- : -
Pecsi Pecsi
15:00
Szentlorinc Szentlorinc
- : -
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
15:00
Dorogi Dorogi
- : -
Gyor Gyor
19:00
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
- : -
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
19:00
Ajka Ajka
- : -
Csakvári TK Csakvári TK
19:00
Szeged Csanad Szeged Csanad
- : -
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
20:30
Budafoki MTE Budafoki MTE
- : -
Diosgyor Diosgyor
MAKEDONYA 1. LİGİ
15:00
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
- : -
Tikves Tikves
15:00
Shkendija Shkendija
- : -
Pelister Pelister
15:00
FK Skopje FK Skopje
- : -
FC Shkupi FC Shkupi
15:00
Borec Borec
- : -
Makedonija GP Makedonija GP
15:00
Akademija Pandev Akademija Pandev
- : -
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
MALTA 1. LİGİ
13:30
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
- : -
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
18:00
Hibernians Hibernians
- : -
Floriana Floriana
20:00
Santa Lucia Santa Lucia
- : -
Balzan Youths Balzan Youths
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Morelia Monarcas Morelia Monarcas
0 - 2
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
DA
Dorados Dorados
0 - 0
Tepatitlan Tepatitlan
21:00
Atlante Atlante
- : -
Venados FC Venados FC
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
06:00
Leon Leon
- : -
Tigres Tigres
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
- : -
Tromso Tromso
19:00
Stromsgodset Stromsgodset
- : -
Haugesund Haugesund
19:00
Sandefjord Sandefjord
- : -
Kristiansund BK Kristiansund BK
19:00
Molde Molde
- : -
Lillestrom Lillestrom
19:00
Valerenga Valerenga
- : -
Mjondalen Mjondalen
19:00
Viking Viking
- : -
Odds BK Odds BK
19:00
Stabaek Stabaek
- : -
Rosenborg Rosenborg
19:00
Bodo Glimt Bodo Glimt
- : -
Brann Brann
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
0 - 1
Guairena FC Guairena FC
MS
12 de Octubre 12 de Octubre
1 - 0
Sol de America Sol de America
MS
Club Guarani Club Guarani
2 - 2
Cerro Porteno Cerro Porteno
POLONYA 1. LİGİ
14:40
Arka Gdynia Arka Gdynia
- : -
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
17:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
20:00
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
- : -
Korona Kielce Korona Kielce
POLONYA 2. LİGİ
14:00
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
- : -
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
14:00
Lech Poznan II Lech Poznan II
- : -
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
14:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
18:00
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
20:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
- : -
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
POLONYA EKSTRAKLASA
17:00
Radomiak Radom Radomiak Radom
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
19:30
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Lech Poznan Lech Poznan
22:00
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
- : -
Legia Varşova Legia Varşova
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Penafiel Penafiel
- : -
Academica Academica
17:00
Sporting Covilha Sporting Covilha
- : -
Chaves Chaves
18:30
Trofense Trofense
- : -
Academico de Viseu Academico de Viseu
23:30
Mafra Mafra
- : -
Farense Farense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:30
Santa Clara Santa Clara
- : -
Arouca Arouca
21:00
Gil Vicente Gil Vicente
- : -
Famalicao Famalicao
23:30
Braga Braga
- : -
Estoril Estoril
PRİMERA DİVİSİON RFEF
14:00
Valladolid B Valladolid B
- : -
Racing Santander Racing Santander
14:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Castellon Castellon
14:00
Tudelano Tudelano
- : -
Real Union Real Union
14:00
Algeciras Algeciras
- : -
Atletico Sanluqueno Atletico Sanluqueno
14:00
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
Badajoz Badajoz
14:00
CDA Baleares CDA Baleares
- : -
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
18:00
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
19:00
Villarreal B Villarreal B
- : -
Barcelona B Barcelona B
19:00
Andorra Andorra
- : -
Linense Linense
19:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
- : -
Celta Vigo B Celta Vigo B
19:00
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
UD Logroñés UD Logroñés
21:00
Cornella Cornella
- : -
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
ROMANYA LİGA 1
14:30
CS Mioveni CS Mioveni
- : -
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
17:00
FC U Craiova 1948 FC U Craiova 1948
- : -
FC Voluntari FC Voluntari
22:30
FCSB FCSB
- : -
UTA Arad UTA Arad
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Khimki Khimki
- : -
Arsenal Tula Arsenal Tula
16:30
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
- : -
Ufa Ufa
16:30
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
- : -
Rubin Kazan Rubin Kazan
19:00
PFC Sochi PFC Sochi
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
SAN MARİNO 1. LİGİ
17:00
S.S. Murata S.S. Murata
- : -
Folgore Folgore
17:00
Tre Fiori Tre Fiori
- : -
Faetano Faetano
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
15:30
Napredak Napredak
- : -
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
17:45
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Novi Pazar Novi Pazar
19:00
Spartak Subotica Spartak Subotica
- : -
Mladost Lucani Mladost Lucani
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Zilina Zilina
- : -
Spartak Trnava Spartak Trnava
SLOVENYA 1. LİGİ
15:00
Bravo Bravo
- : -
NK Radomlje NK Radomlje
19:00
Domzale Domzale
- : -
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
SLOVENYA 2. LİGİ
15:00
Gorica Gorica
- : -
Drava Ptuj Drava Ptuj
SPOR TOTO 1. LİG
13:30
Manisa FK Manisa FK
- : -
Kocaelispor Kocaelispor
13:30
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
- : -
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
16:00
Altınordu Altınordu
- : -
Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
19:00
Altaş Denizlispor Altaş Denizlispor
- : -
Bursaspor Bursaspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
- : -
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
16:00
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
- : -
VavaCars Fatih Karagümrük VavaCars Fatih Karagümrük
16:00
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
- : -
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
19:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Everton De Vina Everton De Vina
0 - 3
Universidad Catolica Universidad Catolica
MS
Palestino Palestino
1 - 4
Deportivo Nublense Deportivo Nublense
MS
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
1 - 0
Colo Colo Colo Colo
MS
La Serena La Serena
0 - 0
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
TACİKİSTAN 1. LİGİ
-
FK Eskhata FK Eskhata
- 0
Ravshan Ravshan
-
Fayzkand Vose Fayzkand Vose
- 0
FC Khatlon FC Khatlon
-
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
- 0
FK Khujand FK Khujand
-
Dushanbe 83 Dushanbe 83
- 0
Istaravshan Istaravshan
-
Kuktosh Kuktosh
- 0
Istiqlol Dushanbe Istiqlol Dushanbe
TAYVAN PREMİER LİGİ
11:00
Hang Yuen FC Hang Yuen FC
- : -
Flight Skywalkers Flight Skywalkers
11:00
National Taiwan University National Taiwan University
- : -
Tainan City Tainan City
11:00
Taichung Futuro Taichung Futuro
- : -
Taipower FC Taipower FC
12:00
Taiwan CPC Taiwan CPC
- : -
Taipei Tatung Taipei Tatung
TFF 2. LİG
İPT
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
0 - 0
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
13:00
Çorum FK Çorum FK
- : -
İnegölspor İnegölspor
13:00
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
- : -
Somaspor Somaspor
13:00
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
- : -
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
13:00
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
- : -
Ankaraspor Ankaraspor
13:00
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
- : -
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
13:00
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
- : -
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
13:00
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
- : -
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
13:00
Bodrumspor Bodrumspor
- : -
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
13:00
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
- : -
Adıyaman FK Adıyaman FK
13:00
Pazarspor Pazarspor
- : -
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
13:00
Eskişehirspor Eskişehirspor
- : -
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
13:00
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
- : -
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
13:00
Sarıyer Sarıyer
- : -
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
13:00
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
- : -
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
13:00
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
- : -
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
TFF 3. LİG
13:00
Ceyhanspor Ceyhanspor
- : -
Yeşilyurt D.Ç Ofspor Yeşilyurt D.Ç Ofspor
13:00
68 Aksaray Belediyespor 68 Aksaray Belediyespor
- : -
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
13:00
Hacettepe Hacettepe
- : -
Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor
13:00
Çarşambaspor Çarşambaspor
- : -
Yomraspor Yomraspor
13:00
Kuşadasıspor Kuşadasıspor
- : -
Alagöz Holding Iğdır FK Alagöz Holding Iğdır FK
13:00
Redoks Darıca Gençlerbirliği Redoks Darıca Gençlerbirliği
- : -
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
13:00
Bitexen Düzcespor Bitexen Düzcespor
- : -
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
13:00
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
- : -
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
13:00
Bergama Belediyespor Bergama Belediyespor
- : -
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
13:00
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
- : -
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
13:00
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
- : -
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
13:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
- : -
Mardin 1969 Spor Mardin 1969 Spor
13:00
Karbel Karaköprü Belediyespor Karbel Karaköprü Belediyespor
- : -
İçel İdmanyurdu SK İçel İdmanyurdu SK
13:00
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
- : -
Formül Erbaaspor Formül Erbaaspor
13:00
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
- : -
Altındağspor Altındağspor
13:00
Belediye Kütahyaspor Belediye Kütahyaspor
- : -
Hendekspor Hendekspor
13:00
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
- : -
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
13:00
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
- : -
Elazığspor Elazığspor
TUNUS 2. LİGİ
16:00
Tabarka Tabarka
- : -
Stade Gabésien Stade Gabésien
16:00
El Gawafel Gafsa El Gawafel Gafsa
- : -
CS Korba CS Korba
16:00
CO Medenine CO Medenine
- : -
Stade Tunisien Stade Tunisien
16:00
Oued Ellil Oued Ellil
- : -
EO Sidi Bouzid EO Sidi Bouzid
UKRAYNA PREMİER LİGİ
15:00
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
- : -
Inhulets Inhulets
18:00
Olexandria Olexandria
- : -
Minai Minai
20:30
Desna Desna
- : -
FC Mariupol FC Mariupol
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
15:45
Villa Espanola Villa Espanola
- : -
Cerro Largo Cerro Largo
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Portuguesa FC Portuguesa FC
3 - 0
Hermanos Colmenarez Hermanos Colmenarez
MS
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
2 - 2
Aragua FC Aragua FC
22:00
Caracas Caracas
- : -
Deportivo Lara Deportivo Lara
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Ionikos Ionikos
- : -
PAOK PAOK
20:30
Aris Aris
- : -
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
20:30
AEK AEK
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
15:45
PAE Chania PAE Chania
- : -
Kifisia Kifisia
15:45
Asteras Vlachioti Asteras Vlachioti
- : -
Kalamata Kalamata
15:45
Zakynthos APS Zakynthos APS
- : -
Episkopi Episkopi
15:45
OF Ierapetra OF Ierapetra
- : -
Rodos AS Rodos AS
16:00
Larisa Larisa
- : -
Veria Veria
16:00
Trikala Trikala
- : -
Apollon Pontou Apollon Pontou
16:00
Almopos Aridea Almopos Aridea
- : -
Thesprotos Thesprotos
16:00
Olympiakos II Olympiakos II
- : -
Panserraikos Panserraikos
16:00
PAOK II PAOK II
- : -
Anagennisi Karditsa Anagennisi Karditsa
16:00
Niki Volos Niki Volos
- : -
Xanthi Xanthi
18:00
Kalithea Kalithea
- : -
Levadiakos Levadiakos
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 15 20 39
2 İttifak Holding Konyaspor 14 10 26
3 Atakaş Hatayspor 14 9 26
4 Fenerbahçe 14 3 24
5 Aytemiz Alanyaspor 15 -3 24
6 Galatasaray 15 2 23
7 Medipol Başakşehir 14 4 22
8 VavaCars Fatih Karagümrük 14 3 22
9 Beşiktaş 15 0 21
10 Adana Demirspor 15 0 20
11 Demir Grup Sivasspor 15 6 19
12 Fraport TAV Antalyaspor 14 -2 18
13 Altay 15 -3 18
14 Gaziantep FK 14 -4 18
15 GZT Giresunspor 14 0 16
16 Yukatel Kayserispor 14 -4 16
17 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 14 -11 13
18 Göztepe 14 -7 11
19 Kasımpaşa 15 -8 11
20 Çaykur Rizespor 14 -15 10
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 13 13 27
2 MKE Ankaragücü 14 12 27
3 Eyüpspor 14 6 27
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 13 11 25
5 BB Erzurumspor 12 7 25
6 İstanbulspor 13 4 20
7 Tuzlaspor 12 4 20
8 Kocaelispor 13 -1 20
9 Yılport Samsunspor 13 0 19
10 Adanaspor 14 -2 18
11 Nasadoge Menemenspor 13 -5 17
12 Gençlerbirliği 13 -5 17
13 Beypiliç Boluspor 13 1 16
14 Altaş Denizlispor 13 -5 15
15 Bursaspor 13 -4 14
16 Manisa FK 14 -6 14
17 Ankara Keçiörengücü 13 -6 13
18 Altınordu 14 -12 13
19 Balıkesirspor 13 -12 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 13 13 32
2 Bucaspor 1928 14 3 22
3 Isparta 32 Spor 14 5 22
4 Amed Sportif Faaliyetler 13 1 21
5 Şanlıurfaspor 13 2 20
6 Uşakspor A.Ş. 13 -3 19
7 Pazarspor 13 0 19
8 Ankara Demirspor 14 0 19
9 Nazilli Belediyespor 13 0 19
10 Kırklarelispor 13 5 19
11 Tarsus İdman Yurdu 14 -1 18
12 Akhisarspor 14 -2 17
13 Anagold 24Erzincanspor 14 2 17
14 Karatay Termal 1922 Konyaspor 14 3 17
15 Kırşehir Belediyespor 13 0 16
16 Zonguldak Kömürspor 13 -5 14
17 TECO Karacabey Belediyespor 13 -4 13
18 Eskişehirspor 14 -19 10
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 15 25 35
2 Hekimoğlu Trabzon 15 19 33
3 Sivas Belediyespor 15 20 30
4 Çorum FK 15 14 28
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 15 7 27
6 Bodrumspor 15 13 26
7 Afjet Afyonspor 15 14 25
8 Ankaraspor 15 10 25
9 Somaspor 15 5 25
10 Silahtaroğlu Vanspor FK 15 0 25
11 İnegölspor 15 -3 21
12 Serik Belediyespor 15 -4 20
13 Etimesgut Belediyespor 15 -5 19
14 Diyarbekirspor 15 1 18
15 Turgutluspor 15 -8 17
16 Sarıyer 15 -10 12
17 Ergene Velimeşespor 15 -18 11
18 Adıyaman FK 15 -12 10
19 Niğde Anadolu FK 15 -30 5
20 Kahramanmaraşspor 15 -38 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 5 9 12
2 Paris St Germain 5 2 8
3 RB Leipzig 5 0 4
4 Club Brugge 5 -11 4