12.4 C
Bilecik
Cumartesi, Haziran 25, 2022

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ spor malzemesi dağıtımı

- Reklam -
- Reklam -

2014-2015 Sezonu Okul Sporları Faaliyetleri İlimizde 1 Aralık 2014 Pazartesi günü okullar futbol müsabakaları ve masa tenisi müsabakaları ile başlatıldı. Toplamda 18 branşta 61 Ortaokul ve Lisenin katılımları ile müsabakalar devam edecek olup 22 Nisan 2015 tarihinde son bulacak. Branşlarında 1. Olan Okul Takımları Grup Müsabakalarına katılarak İlimizi ve okullarını temsil edecek.

Konuyla ilgili olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü okullarımıza malzeme dağıtımı gerçekletirdi.
Okullarımızı ve öğrencilerimizi spora teşvik amaçlı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğince spora ayrılan bütçenin bir kısmı ile çeşitli spor malzemeleri temin edilerek okullarımıza katılım belgeleriyle birlikte dağıtımları yapıldı. Organizasyona Sayın Vali Yardımcısı Mehmet TAŞDÖĞEN ,Sayın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi DOYUK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Emrah AKPINAR katıldı.
Organizasyonda Sayın Vali yardımcımız Mehmet TAŞDÖĞEN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Lütfi DOYUK ve Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Emrah AKPINAR yaptıkları konuşmada; tüm okullarımıza ve sporcularına bu müsabakalar süresince başarı dileklerini ve spor kuralları içerisinde çekişmeli ama centilmence geçirmelerinin temennisinde bulundu.

a242

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.