8.4 C
Bilecik
Pazar, Aralık 4, 2022

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN

- Reklam -
- Reklam -

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren HALTER branşında çok istekli ve azimli gözüken çeşitli yaşlardaki yaklaşık 20 sporcumuz HALTER Antrenörümüz Caner ÖZTEKE nezaretinde çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Ayrıca çok önem verdiğimiz Bedensel Engelli 4 sporcumuz HALTER çalışmalarına başlatılmıştır. BENCH PRESS kategorisinde sporcumuz Furkan SERTEL kısa zamanda 105kg. ağırlığı kaldırarak Türkiye ortalamalarına ulaşmıştır. Sporcumuz 2015 Yılında yapılacak olan Federasyon müsabakalarını sabırsızlıkla beklemektedir. Antrenmandaki derecelerini müsabaka ortamında tekrar etmesi halinde sporcumuzun Türkiye Şampiyonu ve Milli Sporcu olmasına kesin gözüyle bakıyoruz. Bir diğer engelli sporcumuz Nihat YEL ise 65kg. kaldırışıyla kendi kategorisinde bende varım diyor ve gelecek için umut vaat ediyor.

İlimizde HALTER Branşına Erkek sporcularımızın yanı sıra bayan sporcularımızda ilgi göstermekte olup, İl Müdürümüz Sayın Lütfi DOYUK Antrenmanları yerinde takip ederek çalışmalar ve sporcular ile ilgili bilgiler alırken sporculara çikolata ikramında bulundu sporcular ile yakından ilgilenen DOYUK Sporcularımızın İlimiz ve Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine tüm kalbimle inanıyorum, sporcularımıza ve antrenörümüze başarılar diliyorum dedi.

 

Lütfi DOYUK

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü

P1260800 P1260815 P1260857 unnamed

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.