GENÇLİK PARKI’NIN YENİ HAVUZU FAALİYETE GEÇTİ - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

9 Aralık 2021 - 08:31

GENÇLİK PARKI’NIN YENİ HAVUZU FAALİYETE GEÇTİ

GENÇLİK PARKI’NIN YENİ HAVUZU FAALİYETE GEÇTİ
Son Güncelleme :

10 Eylül 2015 - 14:29

GENÇLİK PARKI’NIN YENİ HAVUZU FAALİYETE GEÇTİ

 

Bozüyük’te, Gençlik Pakı’nda bulunan ve vatandaşların beğenisini kazanan fıskiyeli havuzlara bir yenisi daha eklendi.

4 Eylül Mahallesi’nde Cezmi Or Caddesi ile Tevfik Fikret Caddesi arasında bulunan Gençlik Parkı, havuzları ile büyük beğeni kazanıyor. Özellikle yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında etrafına hem güzel bir görünüm hem de serinlik veren havuzlara bir yenisi daha eklendi. Parkın Osmanlı Camii karşısındaki merkezi bölgesinde yapımına başlanan 6 metre çapındaki yeni havuz volkan fıskiye uygulaması ile hem güzel bir görünüme hem de serinletici bir etkiye kavuşturuldu. Camii cemaatinin talebi doğrultusunda yapımına başlanan havuz, parkın alt bölümüne ayrı bir renk katarak canlılık kazandırırken özellikle gece aydınlatmalarıyla elde edilen ışıl, ışıl, rengarenk görünümü vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

Yaz döneminde vatandaşların gece ve gündüz uğrak yeri olan Gençlik Parkı yalnızca havuz kenarıyla değil, spor tesisleri ve çocuk oyun alanları ile de yoğun ilgi görüyor.