HAYDİ ÇOCUKLAR TİYATROYA - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 07:13

HAYDİ ÇOCUKLAR TİYATROYA

HAYDİ ÇOCUKLAR TİYATROYA
Son Güncelleme :

30 Ekim 2014 - 15:31

HAYDİ ÇOCUKLAR TİYATROYA

Bilecik Belediyesi tarafından ilan edilen, 2014 Sanat ve Kültür yılı etkinlikleri kapsamında, Kasım ayında birbirinden güzel tiyatro oyunları için, ”Haydi Çocuklar Tiyatroya” diyoruz.

Kültür ve Sanat Şehri Bilecik’imizde her ay birbirinden güzel etkinliği hemşehrilerimizle buluşturan Bilecik Belediyesi,   Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde kültürel ve sanatsal faaliyetleri kapsamında çocuklarımızın yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

Sanat ve Sanatçıya değer veren Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın her ay çocuklarımıza hediye ettiği etkinlikler kapsamında;

2 Kasım Pazar günü, saat: 13:00’te Müzikal Kukla Tiyatrosu tarafından ”Sağlık Olsun” adlı oyun, çocuklarımızı bir araya getirecek.

Yine Kasım ayı etkinlikleri kapsamında 9 Kasım Pazar günü saat: 13:00’te, Müzikli Çocuk Oyunu olan ”Ah Bir Büyük Olsam” adı oyunu, çocuklarımızın beğenisine sunarken, 16 Kasım Pazar günü ise saat: 13:00’te Müzikal Kukla Tiyatrosu tarafından ”Zaman Tüneli” aldı oyun çocuklarımızla buluşacak.

Bilecik Belediyesi tarafından çocuklarımıza ücretsiz olarak sunulacak olan tiyatro oyunlarına bütün çocuklarımızı davet ediyoruz.