8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

HEDEF 2023 KİTAP

- Reklam -
- Reklam -

BİLECİK AK PARTİ İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANININ AÇIKLAMASI

Ülkemizin en önemli sıkıntılarından birisi olan okuma oranı Ak Parti Hükümetleri ile 2002 yılından yılından beri süregelen yatırımlarla bu oranlar güzel seviyelere doğru çıkmıştır..

Ülkemizde okuma 2002 yılından beri hızla yükselmiş ve eğitim seviyeleri de aynı düzeyde artmıştır..Türkiye’de 2002 yılında olan üniversite sayıları ile şu anda olan üniversite sayıları karşılaştırıldığında bu hizmetler açıkca görünecektir..

Kültür ve Turizm Bakanlığı okuma oranı artsın diye her ilçeye varana kadar kütüphaneler kurdurtmuş bunlarda yetmemiş okuma salonlarını en üst seviyeye çıkartmıştır..

Bizlerde Ak Parti Bilecik İl Gençlik Kolları olarak bu çorbada bizimde tuzumuz olsun diyerek yol arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda gençlerin kitap okuma alışkanlıklarını arttırmak İlimizdeki Gençlerin kendilerini uyuşturucu, veya alkol bağımlısı değilde kitap okuma bağımlısı olmaları için bu projeyi hayata geçiriyoruz..

Amacımız Bilecik’te kitap okumayan genç kalmamalı ve bunu gençler Bilecik’ten Türkiye’ye açılan Bilim Adamları olmalılardır.. Bizlerde bu kutsal görevde bir nebze olsun gençlerimize yol açıp onlara bu kitapları ulaştırmak için çalışacağız

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.