HENTBOLCULAR İDDİALI - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

18 Ocak 2022 - 23:14

HENTBOLCULAR İDDİALI

HENTBOLCULAR İDDİALI
Son Güncelleme :

09 Aralık 2015 - 21:46

HENTBOLCULAR İDDİALI

 

        Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ücretsiz olarak devam eden hentbol kurslarında geleceğin Hentbolcuları yetişiyor.

   Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan spor tesislerinde eğitimlerine devam eden sporcularımız, alanında uzman olan antrenörümüz eşliğinde haftanın 6 günü hentbol öğreniyor. Hentbol kursu Pazartesi- Çarşamba- Cuma- Cumartesi- Pazar günleri 17.00- 19.00 saatleri arasında Osmangazi Spor Salonunda Pazartesi günü ise 17.00-18.00 saatleri arasında Atatürk Spor Salonunda hentbol antrenörü İsmail AYNUR tarafından verilmektedir. 

   Osmangazi spor salonunda gerçekleştirilen kursları ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan YILDIZ, sporcuları izleyerek antrenman sonrası sporcularla sohbet etti.

YILDIZ;

    ‘‘Hentbol İlimizde yeni yapılanmakta olan bir branş çok yakında hentbol branşı meyvelerini vermeye başlayacaktır buna canı gönülden inanıyorum her branşta olduğu gibi hentbolda da her konuda siz sporcularımıza destek olmaya hazırız, siz yeter ki çalışmalarınızı verimli bir şekilde sürdürün ve hocalarınızın vermiş olduğu eğitimleri, antrenmanları düzenli ve sıkı bir şekilde takip edin meyvelerini en kısa sürede alacağınıza inanıyorum’’ diyerek sporculara çalışmalarında başarılar diledi.

3-2304-x-1728 6 7-1