19.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

Hızlı ve Öfkeli 10 Ertelendi: İşte Yeni Vizyon Tarihi

- Advertisement -
- Advertisement -

Yıllardır hayatımızın içerisinde olan ve artık birinci zamanlardaki çizgisinden oldukça uzaklaşmış olan Süratli ve Öfkeli serisinin yeni sineması “Süratli ve Öfkeli 10” ile ilgili kıymetli bir gelişme yaşandı. Universal tarafından yapılan açıklamalarda, Süratli ve Öfkeli tutkunlarının büyük bir merakla beklediği yeni sinemanın vizyon tarihinin ertelendiği duyuruldu.

Universal, Süratli ve Öfkeli 10 ile ilgili yaptığı evvelki açıklamalarda, sinemanın vizyon tarihinin 7 Nisan 2023 olacağı söylenmişti. Lakin bu durum, an prestijiyle değişmiş durumda. Yapılan yeni açıklamalara nazaran fenomen serinin yeni sineması, 19 Mayıs 2023’te vizyona girecek. Bu ortada; açıklanan son tarihin de önümüzdeki periyotlarda değişebileceğini hatırlatmak gerek. Çünkü koronavirüs pandemisi, her kesimi etkilediği üzere sinema bölümünü etkilemeye de devam ediyor…

Süratli ve Öfkeli 9, 700 milyon doların üzerinde kazanmıştı

Süratli ve Öfkeli serisi, birinci sinemanın yayınlanmasının üzerinden 20 yıl geçmiş olsa da hiçbir vakit ilgi kaybetmedi. Hatta serinin geçtiğimiz yaz vizyona giren son sineması Süratli ve Öfkeli 9 bile 726 milyon dolar hasılat açıkladı. Üstelik bu sayı, serideki öbür sinemalarla kıyaslandığında nispeten düşüktü. Bunun nedeni ise iddia edilebileceği üzere koronavirüs pandemisi nedeniyle sinemaya gitmekten çekinen sinemaseverler.

Süratli ve Öfkeli serisinin 10. sinemasında ana temayla ilgili resmi bir açıklama şimdi yok. Fakat savlara nazaran yeni sinemanın konusu, Süratli ve Öfkeli 9 ile bağıntılı olacak. Ayrıyeten Ocak 2022’de Süratli ve Öfkeli 10 ile birlikte Süratli ve Öfkeli 11’in de çekimlerinin başlayacağı söz ediliyor. Serinin en ikonik ismi olarak tarihe geçen Vin Diesel tarafından yapılan açıklamalara nazaran Süratli ve Öfkeli 11, 2024 yılında vizyona girecek ve bu sinemayla birlikte seri de son bulmuş olacak.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.