8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

İTFAİYECİLERDEN HURDA ARAÇ ÜZERİNDE EĞİTİM VE TATBİKAT

- Reklam -
- Reklam -

İTFAİYECİLERDEN HURDA ARAÇ ÜZERİNDE EĞİTİM VE TATBİKAT

Bozüyük Belediyesi İtfaiye personeli hurda bir araç üzerinde acil kurtarma aracı ekipmanlarının kullanımı konusunda kurtarma ve yangın tatbikatı yaptı. Ayrıca göreve yeni başlayan personele de eğitim verildi.

Bozüyük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde yapılan yangın ve kurtarma tatbikatında, tüm ekipmanları itfaiye personeli tarafından kullanılarak pratik yapıldı. Özellikle açma, kesme ve germe aparatını kullanan itfaiye personeli kazalı bir araç içerisinden yaralı kurtarabilmek için aracın tüm metal aksamlarının nasıl kesebileceğinin pratiğini yaptılar. Ardından itfaiye personeli yangın söndürme tatbikatı yaptı. Yapılan tatbikatın itfaiye personelinin kendisini sürekli olaylara hazır bulundurması ve olaylara müdahale anında kesme, açma ve germe aparatlarının başarılı ve hızlı bir şekilde kullanımı hayati önem taşıdığı anlatıldı.

İtfaiyecilerden-Hurda-Araç-Üzerinde-Tatbikat-1 İtfaiyecilerden-Hurda-Araç-Üzerinde-Tatbikat-2 İtfaiyecilerden-Hurda-Araç-Üzerinde-Tatbikat-3 İtfaiyecilerden-Hurda-Araç-Üzerinde-Tatbikat-5

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.