Kahvaltıda Muhtarlarla Bir Araya Geldiler - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 04:34

Kahvaltıda Muhtarlarla Bir Araya Geldiler

Kahvaltıda Muhtarlarla Bir Araya Geldiler
Son Güncelleme :

22 Kasım 2021 - 14:53

21 views

Muhtarlarla Kahvaltıda Bir Araya Geldiler. Ak Parti İl Başkanı Serkan Yıldırım, Milletvekili Selim Yağcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Başkanı Şaban Güdem, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevcan Alkuş, Gençlik Kolları Başkanı Eşref Gümüş, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Çakıcı, Yalçın Yağız, Özden Garip, İl Genel Meclis Üyemisi Alper Karadağ ile birlikte Prof Dr Yunus Söylet İçmeler Tesislerinde bir araya gelerek gündemi, köylerdeki yatırımları ve muhtarların talepleri değerlendirildi.

Milletvekilimiz Selim Yağcı ve İl Başkanımız Serkan Yıldırım muhtarları dinleyerek durum değerlendirmesi yaptılar ve Türkiye-Dünya da ki gelişmeler üzerinde bilgilendirmede bulundular.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, “Milletvekilimiz Selim yağcı ve İl Başkanımız Serkan Yıdırım’a ilçemize, köylerimize ve yatırımlarımıza verdikleri değer ve destekler için muhtarlarımıza da organizasyona katılımları için teşekkür ediyoruz” dedi.