8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

KİLİT PARKE TAŞI SOKAKLARA BAKIM

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük’te Çarşı Mahalle’de bulunan Alt Sarı Toprak Sokak kilit parke taşı ile kaplanarak sokak sakinlerinin hizmetine sunulurken ilçe genelinde kilit parke taşı ile kaplanmış sokakların bozulan ve deforme olan kısımları tamir edilerek düzgün bir hale getiriliyor.

Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ilçe içerisinde kilit parke taşı ile kaplanmış yollarda bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Hava koşulları, su ve doğalgaz tamiratları nedeniyle yapılan kazı çalışmaları yada ağır tonajlı araçların geçişi nedeniyle bozulan kilit parke yollar tamir edilerek vatandaşların hizmetine sunuluyor. Çarşı Mahalle ve Tekke Mahalle’de yapılan kilit parke taşı bakım ve tamirat çalışmalarına paralel olarak kaldırım ve bordür çalışmaları da sürdürülüyor. Son olarak Yenidoğan Mahalle Konağı önünde bulunan parkın etrafında kaldırım yapımı tamamlanarak vatandaşların kullanımına sunuldu.

Kilit Taşı-Kaldırım-Bordür 1 Kilit Taşı-Kaldırım-Bordür 2 Kilit Taşı-Kaldırım-Bordür 3 Kilit Taşı-Kaldırım-Bordür 4 Kilit Taşı-Kaldırım-Bordür 5 Kilit Taşı-Kaldırım-Bordür 6

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.