KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDAN BİLECİK’ZİYARET - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

18 Ocak 2022 - 22:41

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDAN BİLECİK’ZİYARET

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDAN BİLECİK’ZİYARET
Son Güncelleme :

25 Ocak 2017 - 7:35

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDAN BİLECİK’ZİYARET
Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’nın Danışmanı ve Kültür Varlıkları, Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Serhad Akcan, bazı temaslarda bulunmak üzere Bilecik’e geldi.
Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Başkan Yardımcısı Abdullah Ay;  Danışmanı Serkan Atalay ile birlikte ilimizi ziyaret eden Akcan’ı ağırlayarak, ilimizin çeşitli bölgelerinde incelemelerde bulundu.
Bilecik temasları kapsamında Bilecik Belediyesi Yaşayan Şehir Müzesi’ni ziyaret eden Serhad Akcan’a, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından şehrimizde yapılacak olan çalışma ve projeleri hakkında bilgi verdi.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, Akcan’ın ziyareti hakkında yaptığı açıklamada; ”Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Prof. Dr. Nabi Avcı’nın Danışmanı ve Kültür Varlıkları, Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Serhad Akcan ve Danışmanı Serkan Atalay, ilimizi ziyaret ettiler. Kendileriyle şehrimize ait mekansal gezilerde bulunduk. Şehrimize ilişkin konuları karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Değerli büyüklerimizin de destekleriyle Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik’imizde yapabileceğimiz çalışma ve projeleri ele aldık. Verdikleri değerli bilgiler sebebiyle kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Şehrimize verdiği önem sebebiyle ağabeğimiz, hemşehrimiz Kültür ve Turizm Bakanı Sayın. Prof. Dr. Nabi Avcı’ya teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.