21.4 C
Bilecik
Pazartesi, Haziran 20, 2022

Marlink Global Sıcak Dövme Sektörünün Büyüyen İsmi

- Advertisement -
- Advertisement -

Marvel Group şirketi Marlink Global, sıcak dövme sektöründeki uzun yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimini sizlerle buluşturuyor. İnşaat, otomotiv, sağlık, tarım, savunma sanayi ve iş makineleri gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli boy ve ölçülerde sıcak dövme ürünlerini, kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini esas alarak en uygun fiyatlarla sizlere buluşturan Marlink Global siparişleriniz doğrultusunda yapılan planlamanın ardından talep etmiş olduğunuz sıcak dövme ürünlerinizi zamanında teslim ediyor.

Marlink Global müşteri odaklı yaklaşımla gelişen teknolojileri benimseyip, kalitede mükemmelliğe ulaşarak, çevreye uygun politikalarla paydaşlarını beklentilerini gerçekleştiriyor.

Üretim yaptığı her alanda yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda; ürün kalitesinden ödün vermeyen, müşteri isteklerini ve beklentilerini karşılayan Marlink Global , topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getiren bir firma olmayı hedefliyor.

Neden Sıcak Dövme?

Dövme ürünleri, en yüksek seviyedeki yükleri ve gerilmeleri kaldırabilecek tasarımlar sağlamaktadır. Dövme teknolojisinde kaydedilen gelişmeler dövme ürün yelpazesinin kapasitesini arttırmıştır.

Ekonomik olarak dövme ürünler otomatik metotlarla üretilip işlenerek kendilerine özgü üst düzey güvenilirlikleri, gelişmiş tolerans kapasiteleri ve yüksek başarı seviyeleri ile daha çekici olup,

DÖVME KONUSUNDA ULAŞILAN YAPISAL GÜVENİLİRLİĞE BAŞKA HİÇBİR MADEN İŞLEME METODUNDA ULAŞILMAMIŞTIR.

Dövme metodu materyalin merkezden itibaren dövmenin çeşitli bölümlerine hareket ettirecek kimyasal ayrışmayı en iyi sağlayan teknik olup, dövme ürünlerinin yapısal bütünlüğü, hızlı üretim oranı ve düşük maliyete katkıda bulunan tutarlı işlenebilme, sıcak işlemeye en doğru sonuç ve düşük denetim gereksinimi anlamına gelmektedir.

- Advertisement -spot_imgspot_img

Latest news

- Advertisement -

Related news

- Advertisement -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.