15.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

METRİSTEPE FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük’te 1. İnönü Zaferi’nin 94. Yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinliklerin içerisinde yer alan Metristepe Fotoğraf Sergisi açıldı.

Bozüyük Kent Konseyi, Bozüyük Belediyesi, Ticaret Odası ve AKUT işbirliği ve pek çok kurum ve kuruluşun desteği ile düzenlenen 1. İnönü Zaferi’nin 94. Yıldönümünü anma etkinlikleri programı SARAR alışveriş merkezinde düzenlenen Metristepe Fotoğraf Sergisi ile başladı. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI ve Kent Konseyi Başkanı Muzaffer TEKELİOĞLU’nun açılışını yaptığı fotoğraf sergisinde 1. İnönü Savaşlarına ait fotoğraflar ile daha önce düzenlenen Metristepe yürüyüşlerine ait fotoğraflar yer alıyor. Açılışın ardından sergiyi gezen Belediye Başkanı Fatih BAKICI sergi hakkında Kent Konseyi Başkanı Muzaffer TEKELİOĞLU’ndan bilgi aldı. Düzenlenen etkinlikler hakkında da bilgi veren TEKELİOĞLU serginin iki gün açık kalacağını belirterek 10 Ocak’ta Belediye Düğün Salonu’nda Belediye Türk Halk Müziği Korosu’nun konser vereceğini, 11 Ocak’ta da Metristepe yürüyüşünün yapılacağını belirterek anma etkinliklerine tüm Bozüyük halkını davet etti.

METRİSTEPE RESİM SERGİSİ AÇILDI 3 METRİSTEPE RESİM SERGİSİ AÇILDI 4 METRİSTEPE RESİM SERGİSİ AÇILDI 5 METRİSTEPE RESİM SERGİSİ AÇILDI 1 METRİSTEPE RESİM SERGİSİ AÇILDI 2

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.