15.4 C
Bilecik
Cuma, Haziran 24, 2022

METRİSTEPE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIŞI

- Reklam -
- Reklam -

METRİSTEPE KÜLTÜR MERKEZİ BAŞBAKAN YARDIMCISI YALÇIN AKDOĞAN’IN KATILACAĞI TÖRENLE HİZMETE GİRECEK

 

Bozüyük’ün en önemli kültürel ihtiyaçlarından birisi olarak yapımına başlanan Kültür Merkezi Binası Başbakan Yardımcısı Yalçın AKDOĞAN’ın katılımlarıyla açılarak hizmete girecek.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın ilçe halkı için önemli projelerinden biri olan Metristepe Kültür Merkezi binası Başbakan Yardımcısı Yalçın AKDOĞAN’ın katılımlarıyla 19 Ekim 2015 Pazartesi günü saat 11:30’da düzenlenen törenle hizmet vermeye başlayacak. Bozüyük’ün sosyal ve kültürel faaliyetlerine canlılık kazandıracak Kültür Merkezi’nin açılış töreninin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Toplamda 2.366 metrekarelik bir kullanım alanına sahip Kültür Merkezi’nin birinci katında; balkonlu kafeterya, sergi salonu, sunum salonu gibi okulların yada sivil toplum kuruluşları tarafından çeşitli etkinliklerde kullanılabilecek çok amaçlı bir salon, ikinci katında; Meclis toplantı salonu ve idari odalar, üçüncü katında; Belediye organizasyonları ya da sivil toplum kuruluşları ile okullar tarafından hazırlanacak, konser, konferans gibi çeşitli kültürel faaliyetlerde kullanılabilecek, asma katı olan, 402 kişilik konferans salonu bulunuyor. Yeni Kültür Merkezi binasının ayrıca engelli vatandaşlar tarafından da rahatlıkla kullanabilmesi amacıyla hem bina girişine hem de konferans salonuna iniş çıkış rampaları yapıldı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.