17.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

MEZARLIKTA TEMİZLİK VE BAKIM ÇALIŞMALARI

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediyesi tarafından Saraycık Caddesi üzerinde bulunan ilçe mezarlığında başlatılan genel temizlik, bakım ve ot biçme çalışmaları devam ediyor.

Bozüyük ilçe Mezarlığında periyodik aralıklarla temizlik çalışması yapan Bozüyük Belediyesi, Ramazan ayı öncesinde de yabani ot temizliği ve bakım çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında son dönem mevsimin bol yağışlı geçmesi nedeniyle mezarlık içerisinde hızlı bir şekilde büyüyen otlar, belediye ekipleri tarafından biçilerek temizleniyor. Mezarlık içerisindeki ulaşımı sağlayan yol kenarlarında yabani ot temizliği yapılarak biriken çöpler toplanıyor. Ayrıca yine yol kenarlarındaki deforme olan bordürler bakım ve onarımdan geçirilerek düzenlenirken ağaçlar da kireçleniyor.

Mezarlıkta yürütülen bakım çalışmaları ile birlikte, otların temizlendiği bölgelerde vatandaşların kabir ziyaretlerini daha rahat yapmaları sağlanıyor.

Mezarlıkta-Temizlik-Çalışmaları-1-602x400 Mezarlıkta-Temizlik-Çalışmaları-2-602x400 Mezarlıkta-Temizlik-Çalışmaları-3-602x400 Mezarlıkta-Temizlik-Çalışmaları-4-602x400 Mezarlıkta-Temizlik-Çalışmaları-5-602x400 Mezarlıkta-Temizlik-Çalışmaları-6-602x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.