19.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HALİL ELDEMİR RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI

- Reklam -
- Reklam -

Ak Parti Bilecik İl Başkanlığında saat 11.00 da gerçekleşen basın toplantısında İnşaat Mühendisi Halil Eldemir Ak Parti Bilecik Milletvekili Aday Adaylığı için dosyasını İl Başkanı Kadir Bayrak’a teslim ederek resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

Halil Eldemir yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi;
Müntesibi olmaktan onur duyduğum Ak Partiden,07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan,25.Dönem Parlemento seçimlerinde,Bilecik Milletvekili olabilmek için aday adaylığı müracaatımı bugün yapıyorum.Öncelikle bu kararımın ülkemize,milletimize,Bilecik’imize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum.Allah mahçup etmesin.

Asil milletimizin sorumluluk sahibi,idealist her ferdi gibi,Bilecik’in bir evladı olarak,bu ülkeye ve millete hizmet borcumuzun olduğu bilincindeyim.Bu borcu ödemek,Lider Ükle Türkiye ideallerine ulaşmada,Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun çalışma ekibinin içinde yer alabilmek maksadı ile Bilecik Milletvekili aday adaylığına müracaat etmekteyim.

Ak PArtiyi diğer partilerden ayıran en önemli husus,milletin kurduğu,sevgi ve desteği ile büyüttüğü bir parti olmasıdır.Kurulduğu günden bu güne,her seçimi açık ara farkla kazanmış,her seçimde oyunu ve desteğini arttırmış bir parti olmasıdır.Bu destek ve sevgi,liderlerinden,ak kadroların içindeki konusunda uzman,liyakatli,dürüst,çalışkan bir ekibin,millete hizmeti ibadet aşkıyla yapmasından kaynaklanmaktadır.

İktidarımız süresince,bazılarının hayal dahi edemeyecekleri hizmetleri illetimizin istifadesine sunmuştur.Sağlıktaki yatırımlar,eğitimdeki yatırımlar,şehircilikteki yatırımlar,ulaşımdaki yatırımlar,dış politikadaki başarılar,ekonomideki planlamalar,milletimizin takdirini görmüş ve partimize olan destek artmıştır.Kadirşinas milletimizin ve Bilecik’li hemşehrilerimizin önümüzdeki seçimlerde de desteklerini arttırarak devam ettireceklerine inancımız tamdır.
Hedefimiz Bilecik’i Ak Partili milletvekilleriyle mecliste temsil etmek ve Bilecik’imize ve ülkemize yararlı hizmetleri arttırarak devam ettirmektir.
Bu vesile ile bu güne kadar olan hizmetlerinden dolayı,3 dönemdir Bilecik Milletvekilliğimizi yapan Sayın Fahrettin Poyraz’a çok teşekkür ederim.Ayrıca tüm Belediye Başkanlarımıza,İl Genel Meclisi üyelerimize,Belediye Meclis üyelerimize ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.Aday adayı olma kararımla birlikte şahsıma teveccüh gösteren,Bilecikli hemşehrilerimize desteklerinden dolayı sükranlarımı sunarım.

7 haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerin şimdiden ülkemize,milletimize ve Bilecik’imize hayırlı olmasını diliyorum.

HALİL ELDEMİR

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.