10.5 C
Bilecik
Çarşamba, Mayıs 18, 2022

MİNİK TENİSÇİLER KATILIM BELGELERİNİ BAŞKAN BAKICI’NIN ELİNDEN ALDI

- Reklam -
- Reklam -

MİNİK TENİSÇİLER KATILIM BELGELERİNİ BAŞKAN BAKICI’NIN ELİNDEN ALDI

 

Bozüyük Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri başarıyla tamamladıkları “Minik Eller Teniste” projesi Katılım Belgelerini düzenlenen törenle Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın elinden aldı.

Okulda düzenlenen törene Belediye Başkanı Fatih BAKICI eşi Emine BAKICI ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜMÜŞ, Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Rıdvan GÜNER, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Törende konuşan Belediye Başkanı Fatih BAKICI çocukların aktif olmalarının önemli olduğunu belirterek “Güzel bir etkinlik oldu, kışı boş geçirmediler, ellerinden geldikleri kadarıyla da kurslara katıldılar. Önemli olan çocuklarımızı aktif hale getirebilmek ve spor yapmalarını sağlamak” dedi. Konuşmasında ayrıca bu kursların eğitime katkı sağladığını belirten Başkan BAKICI “O yüzden biz kurslarımıza ağırlık veriyoruz. Çocuklarımız gelsin kurslarımıza katılsınlar, farklı alanlarda arkadaşlarıyla beraber olsunlar. En azından spor yapsınlar” dedi.

Okul Müdürü İlknur MERT de okulda Belediye ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde ilk olarak “anne-çocuk tenis kursu” olarak açıldığını, daha sonra bu kursun “Minik eller teniste” projesine dönüştürüldüğünü belirterek bu spora kabiliyetli öğrencilerin çalışmalara devam ettiğini söyledi. Ayrıca bu proje sayesinde raketle ilk defa buluşan öğrencilerin ufkunda yeni bir pencere açıldığını da dile getiren Okul Müdürü MERT başta Belediye Fatih BAKICI olmak üzere projeye destek veren herkese teşekkür etti.

Minik tenisçilere Katılım Belgeleri’nin verilmesinin ardından ise Okul Müdürü MERT Başkan BAKICI’ya Teşekkür Plaketi takdim etti.

Bşk-Minik-Tenisçilere-Katılım-Belgesi-3 Tiyatro-Kral-Çıplak-1 Bşk-Çanakkale-Film-Gösterimi-Protokol-İmza-1 Bşk-Minik-Tenisçilere-Katılım-Belgesi-2

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.