16.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

MÜNÜR ŞAHİN in BAŞKENT ZİYARETLERİ

- Reklam -
- Reklam -

Osmaneli Belediye Başkanı YMM Münür ŞAHİN, ilçemiz için Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa YAMAN ile birlikte Ankara’da birtakım ziyaretlerde bulundu.

Bakanlıklarda yapılan görüşmelerde;

Adalet Bakanlığı’nda Osmaneli Adliyesi için bina veya kiralık yer temini konusu görüşüldü. Halen kapalı olan cezaevinin Belediyemizce soğuk hava deposu veya başka amaçla kullanılmasının sağlanması gündeme getirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda yapılan görüşmelerde Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Bakan Yardımcısı Metin YILMAZ ile görüştü. Yapılan görüşmelerde; ilçemize yapılacak olan kız ve erkek öğrenci yurtları, yeni spor tesisleri, gençlik merkezi ve kapalı yüzme havuzu gibi konular görüşüldü.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda ise; daha önce görüşmeleri yapılan kentsel dönüşüm, konak restorasyonları ve arıtma tesisi gibi konular görüşüldü.

Aynı zamanda Ak Parti Genel Merkezi de ziyaret edilerek ilçemize büyük belediyelerce sağlanabilecek imkanlar ve ilçemizin gelecek planları hakkında bilgi verildi.

Her hafta devam eden Ankara ziyaretlerimizle belediyemizin proje ve yatırımlarının tanıtımı, kaynak bulunması, yeni hibeler ve ilçemizin tanınılabilirliğinin artırılması sağlanıyor.

6-599x400 7-533x400 8-533x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.