26.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

Öğrenci Kulüpleri Yeni Binalarına Kavuştular

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bünyesindeki öğrenci kulüplerine tahsis edilen “Öğrenci Kulüpleri ve Sosyal Merkez” binası 16 Şubat Salı günü gerçekleşen törenle hizmete girdi. Kapalı spor salonu yanında bulunan ve daha önce derslik olarak kullanılan binada her kulüp için ayrı odanın yanı sıra farklı etkinliklerin gerçekleştirilebileceği büyük bir salon bulunuyor.

 

Öğrenci Kulüpleri ve Sosyal Merkez’in açılış töreni öncesi Rektörlük Konferans Salonu’nda öğrenci kulüplerinin temsilcileri ve akademik danışmanlarına yönelik bir bilgilendirme toplantısı yapıldı. Öğrenci Kulüpleri Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen toplantıda kulüp temsilcileri, kulüp kurma aşamasında dikkat edilmesi gereken noktalar ve proje hazırlama süreçleri hakkında bilgilendirildi. Toplantıda ayrıca kulüplere verilecek bilecik.edu.tr uzantılı kurumsal e-maillerin teslimi gerçekleştirildi.

 

Kulüp temsilcileriyle yapılan toplantının ardından Öğrenci Kulüpleri ve Sosyal Merkez binasına geçildi ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dursun Hazer, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Raif Zileli, Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Atıl Taşer ve Öğrenci Konseyi Başkanı Gürkan Danık tarafından merkezin açılışı yapıldı. Öğrencilerle birlikte merkezi gezen ve kulüp odalarında incelemede bulunan Prof. Dr. Dursun Hazer, açılışını yaptıkları merkezin öğrenci kulüplerinin faaliyetlerini sağlıklı şekilde yürütebilmesi için son derece faydalı olacağına inandığını söyledi ve merkezin tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diledi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.