20.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

ÖMER DÖNGELOĞLU’NUN SOHBET PROGRAMI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen ve ilahiyatçı yazar Ömer DÖNGELOĞLU’nun katıldığı sohbet programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Yediler Mahallesi Ertuğrulgazi Camii’nde yatsı namazının ardından düzenlenen söyleşiye yoğun ilgi gösteren vatandaşlar camiyi tamamen doldururken programı hanımlar da caminin ikinci katından dinledi. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın da katıldığı ve Mevlid Kandili’nin hemen ertesinde düzenlenen programda sevilen ilahiyatçı yazar DÖNGELOĞLU Peygamber Efendimizin doğumunu, hayatını ve ahlakını örnekler vererek anlattı. Akıcı anlatımıyla gönülleri mest eden DÖNGELOĞLU, Kur’an-ı Kerim’in Peygamberimizin hayatına ışık tutan çok önemli bir rehber olduğunu söyleyerek, “Kur’an-ı Kerim Sevgili Peygamberimizin ahlakını anlatıyor. Türk İslam aleminin, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin merhametine ve hayat modeline ihtiyacı var” dedi.

Programın sonunda sohbete katılanlara lokum ikramı yapıldı.

Ömer Döngeloğlu 3 Ocak 1 Ömer Döngeloğlu 3 Ocak 2 Ömer Döngeloğlu 3 Ocak 4 Ömer Döngeloğlu 3 Ocak 6 Ömer Döngeloğlu 3 Ocak 8

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.