0.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

Orman’dan transferin şifreleri

- Reklam -
- Reklam -

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yeni sezon öncesi futbol takımının kadrosunu, başarıya susamış isimlerle takviye etmeyi planladıklarını kaydetti.

Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi’nin temmuz ayı sayısında yer alan yazısında, siyah-beyazlı kulüple ilgili her çalışmayı heyecanla, umutla ve kararlılıkla sürdürdüklerini belirterek, “Önümüzdeki sezon için futbol takımımızın kadrosunu oluştururken, günü kurtarmaktan çok, uzun vadeli projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Futbol genel direktörümüz Önder Özen, futbol A takım teknik direktörümüz Slaven Bilic ve ekibinin çalışmaları doğrultusunda hazırlıklarımız sürüyor” ifadelerini kullandı.

“Bazı futbolcularla yollarımızı ayırırken, başarıya susamış, Beşiktaş ruhunu benimseyecek, formamızın hakkını verecek bir kadro oluşturmak her zamanki hedefimiz” değerlendirmesinde bulunan başkan Orman, “Her şeyden önce bir Beşiktaş taraftarı olarak, benim de sahada görmek istediğim, çok koşan, istikrarlı, yürekten oynayan, terinin son damlasına kadar mücadele eden bir takım. Böyle bir kadroyu keyifle izleyeceğimiz Vodafone Arena’yı tamamlamak için bütün enerjimizle çalışmaya devam ediyoruz. Enerjimizin büyük bir bölümünü yeni mabedimizin tamamlanması için harcıyoruz. Önümüzdeki sezon Vodafone Arena’da, her şeyin en iyisini, en güzelini hak eden siz taraftarlarımızla özlenen başarılara ulaşacağımıza yürekten inanıyorum” görüşlerini paylaştı.

Orman, futbolun yanı sıra diğer branşlarda da çalışmaları yakından takip ettiğinin altını çizerek, hentbol takımında antrenör Müfit Arın’ın sözleşmesinin yenilendiğini, basketbol şubesinde genel direktörlük görevine Erman Kunter’in yerine Yiğiter Uluğ’un getirildiğini hatırlatırken, taraftarlara yönelik olarak da, kulübe üye olunmasını, kombine kart ve forma alınmasını, lisanslı ürün kullanımına da özen gösterilmesini istedi.

kaynak:trthaber

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.