27.4 C
Bilecik
Cuma, Ağustos 19, 2022

OSMANELİ’NDE BİR ÇALIŞTAY DAHA

- Reklam -
- Reklam -

OSMANELİ’NDE BİR ÇALIŞTAY DAHA

Önceki yıllarda İstanbul Üniversitesi ile başlayan, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından desteklenen, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve yirmiye yakın üniversitenin katılımıyla gerçekleştirilen kongre, seminer, panel, sunum gibi organizasyonlar düzenleyen Osmaneli Belediyesi, bu hafta sonu yine büyük üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirilecek olan Eğitim Turizmi’ne ev sahipliği yapıyor. İstanbul Üniversitesi’nden ve Türkiye genelindeki çok sayıda üniversiteden yaklaşık 40 akademisyen Osmaneli’nde olacak.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Muhasebe Enstitüsü, Osmaneli Belediyesi ve Bilecik Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası işbirliğinde yapılan akademik çalışmalar kapsamında Vak’a Çalıştayı, ilçemizde bu Cumartesi günü başlıyor.

Türkiye’nin önde gelen İşletme hocalarından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep PEKDEMİR, üçüncü kez panel için Osmaneli’nde olacak.

İstanbul Üniversitesi’nin akademik çalışmaları neticesiyle Prof. Dr. Recep PEKDEMİR, İstanbul Üniversitesi Muhasebe Enstitüsü’nün bilimsel çalışmaları kapsamında Vak’a Çalıştayı düzenleyecektir. İlçemizde düzenlenecek olan bu çalıştaya Sakarya Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Ankara Gazi Üniversitesi, Hitit Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nden de çok sayıda akademisyen katılacaktır.

Hem bilimsel hem de turistik anlamda Osmaneli’ne büyük bir katma değer sağlayacak olan bu program ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, “Osmaneli Belediyesi olarak üniversitelerle işbirliğine her zaman ayrı bir önem verdik. Belediyemizce çalışma yürütülen her alanda, üniversitelerden aldığımız desteklerle profesyonel çalışmalar ortaya koyduk. “Sanayileşmiş Tarih ve Kültür Kenti Osmaneli” hedefine emin adımlarla hızla ilerliyoruz. Başta İstanbul Üniversitesi ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi olmak üzere bizlere çalışmalarımızda katkı sağlayan bütün üniversitelere ve öğretim üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Vak’a Çalıştayı 28 Ocak Cumartesi günü saat 09:30’da Osmaneli Belediyesi Necla Hanım Konağı’nda başlayacak ve iki gün boyunca sürecektir. Çalıştay ile ilgisi bulunan bütün vatandaşlarımızı programımıza bekliyoruz.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.