Ana Sayfa Bilecik 2 Mart 2017 755 Görüntüleme

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM MÜSABAKALARI SONA ERDİ

OKUL SPORLARI ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Atletizm Müsabakaları sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Şeyh Edebali Stadyumunda Gençler Kız-Erkek ve Yıldızlar Kız-Erkek kategorisinde gerçekleşen yarışmalar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

Yarışmalar sonucunda Genç Erkek 1500m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;
1-Turan Ferlikaş
2-Emre Şimşek
Genç Kız 100m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Sevgi Yanlıç
2-Büşra Asena
3-Zehra Işık

 

Genç Erkek 100m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Bünyamin Zencilli
2-Ümit Erat
3-Celal Manaz

 

Genç Erkek 400m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;
1-Cem Zencilli
2-Ümit Erat
3-Veysel Timarçin

 

Genç Kız 400m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Beyzanur Kömürcü

2-Melek Duman

3-Zehra Işık

 

Genç Kız Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Sevgi Yanlıç

2-Tuğba Güner

 

Genç Erkek Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Doğukan Şahin

2-Bünyamin Zencilli

 

Genç Kız Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Büşra Asena

2-Tuğba Güner

 

Genç Erkek Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;
1-Cem Zencirci

2-Osman Oğuz

 

Yarışmalar sonucunda Yıldız Erkek 1500m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Harun Parmak

2-Barış Aladağ

 

Yıldız Kız Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Merve Arar

 

Yıldız Erkek Uzun Atlama kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Umut Albayrak

2-Doğukan Kurt

 

Yıldız Erkek 300m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Barış Aladağ

2-Ali Metin

 

Yıldız kız 300m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Ayça Çobanlar

2-Belgin Çobanoğlu

3-Derya Aladağ

 

Yıldız Erkek 100m kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Hasan Parmak

2-Alican Dingil

3-Ali Metin

 

Yıldız Kız 100m  kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Ayça Çobanlar

2-Belgin Çobanoğlu

 

Yıldız Erkek Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Umut Albayrak

2-Doğukan Kurt

 

Yıldız Kız Gülle Atma kategorisinde dereceye giren sporcularımız şöyledir;

1-Merve Arar

 

Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcularımıza kupa ve madalyalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız takdim etmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*

code

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

BİLECİKSES