17.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

PARK VE BAHÇELER BİRİMİNE PROFESYONEL EĞİTİM

- Reklam -
- Reklam -

PARK VE BAHÇELER BİRİMİNE PROFESYONEL EĞİTİM

Bozüyük Belediyesi Park ve Bahçeler Birim personeline Ankara ve Eskişehir’den gelen profesyonel eğitmenler tarafından eğitim verildi.

İlçede Hayata geçirilen Osmangazi Parkı, Fatih Sultan Mehmet Parkı ve 15 Temmuz Şehitleri Parkı ile kamu oyunda adından sıkça söz ettiren Bozüyük Belediyesi yeni yılda da inşasına başladığı Yediler Parkı ve Manişar Parkı ile adından söz ettireceğe benziyor.

Mevcut parkların bakımları ve kente yeni kazandırılacak olan mahalle parklarının her daim güzel ve bakımlı kalması hususunda özellikle çalışmaları ile takdir toplayan Bozüyük Belediyesi, personeline profesyonel eğitim verilmesi konusunda da oldukça etkin olmaya devam ediyor. Ankara ve Eskişehir’den gelen peyzaj, çim ve sulama sistemleri firmalarında görevli profesyonel eğitmenler Park ve Bahçeler Birimi personeline sulama sistemleri, ekipman bakımları ve yeni ekipmanların kullanımı hakkında ayrıntılı eğitim veriliyor. Yapılan eğitimler sonucunda özellikle ilkbahar ve yaz aylarında vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören yeşil alanlar ve parklarda ki muhteşem manzaranın daim olması hedefleniyor.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.