15.4 C
Bilecik
Perşembe, Haziran 30, 2022

PEYGAMBER EFENDİMİZİ DURSUN ALİ ERZİNCANLI’DAN DİNLEDİK

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediyesi tarafından 2014 kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ilimizde ağırladığımız Dursun Ali Erzincanlı, Peygamber Efendimizin hayatın kendine has güzel üslubuyla anlattı.
Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte gönüller, Peygamber Efendimizin hayatı ile aydınlandı.
Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen güzel ve faydalı bir etkinlikte bir araya geldiklerini kaydeden Dursun Ali Erzincanlı programın gerçekleştirilmesinden dolayı emek veren çalışanlara teşekkür etti.
Şeyh Edebali diyarında Peygamber Efendimizi anlamaya çalıştıklarını dile getiren Erzincanlı, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya da çalışmaları ve Bilecik’e kazandırdığı eserlerden dolayı teşekkür etti.
Peygamber Efendimizin hayatından kesitleri kendine has üslubuyla aktaran Dursun Ali Erzincanlı, Peygamber Efendimizin çocukluğu, Mekke’den Medine’ye hicreti ve Miraç ile aile hayatı hakkında bilgiler verdi.
Bilecik Belediye Başkan Vekili Nihat Can, programın sonunda yaptığı açıklamada, Dursun Ali Erzincanlı gibi değerli bir şahsiyeti Bilecik’te ağırladıkları için büyük bir sevinç yaşadıklarını belirterek, ”Ben Belediye Başkanımız Selim Yağcı’nın selamlarını sizlere iletiyorum. Kendisi Ankara’da devam eden bir programda oldukları için aramızda bulunmuyor. Peygamber Efendimizin hayatını güzel anlatımıyla bizlere sunan değerli ağabeyimiz Dursun Ali Erzincanlı’ya teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Konuşmanın ardından Başkan Vekili Nihat Can, Dursun Ali Erzincanlı’ya, üzerinde Osmanlı Arması bulunan bir tabak hediye ederek, fotoğraf çektirdi.

IMG-20141024-WA0002-533x400 IMG-20141024-WA0006-533x400 IMG-20141024-WA0011-533x400 j

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.