23.4 C
Bilecik
Pazar, Haziran 19, 2022

PROTOKOL ÜYELERİNDEN HUZUREVİ VE SEVGİ EVLERİ’NE ZİYARET

- Reklam -
- Reklam -

PROTOKOL ÜYELERİNDEN HUZUREVİ VE SEVGİ EVLERİ’NE ZİYARET

Bilecik protokolünden oluşan heyet, Kurban Bayramı dolayısıyla Bilecik Huzurevi ile Bilecik Sevgi Evleri sakinlerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Gerçekleştirilen bayram ziyaretine Vali Ahmet Hamdi Nayir, Vali Yardımcısı Hıdır Kahveci, 2. Jandarma eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Azmi Özcan, Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı 9. Alay Jandarma Eğitim Komutanı Albay Mehmet Yiğit, Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül katıldı.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, huzurevi ziyaretinde yaptığı kısa açıklamada kendilerinin protokol üyeleri olarak, büyükleri olan huzurevi sakinlerinin bayramını kutlamak için bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, ”Bayramlar büyükler ile küçüklerin buluştuğu güzel bir gelenek. Bizler de sizlerin küçükleri olarak bütün protokol üyelerimizle birlikte bayramınızı kutlamaya geldik. Çünkü bayram, büyüklerle olunca bayram oluyor. Sizlerin de burada güzel bir aile olduğunuzu gördük. Cenabı Allah hepinize sağlık ve sıhhat versin. Buradaki düzeninizi buradaki mutluluğunu bozdurmasın. Bayramlar, birleşme ve dayanışma günleridir aynı zamanda. Onun için sizin buradaki yardımlaşmanız ve dayanışmanız bizler için de çok önemlidir. Bayramlarda bir eksiklik olmasın. Sizin çocuklarınız yoksa bizi kendi çocuklarınız olarak kabul edin. Öyle bir aile havası içinde birlikte olalım. Allah sağlık ve sıhhat içinde nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Huzurevi Temsilcisi Mustafa Yılmaz ise protokol üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, heyete teşekkür etti.

Huzurevi sakinleri ile sohbet ederek, çay içen protokol üyeleri daha sonra Bilecik Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek, burada kalan gençlerle bir araya geldi.

11 42 61 DSC_9458 DSC_9460

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.