16.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

Ptt’nin 177. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

- Reklam -
- Reklam -

Bozkurt Mesajında şu ifadelere yer verdi:

Değerli basın mensupları ve Çalışma Arkadaşlarım;

Yaşamakta olduğumuz çağda değişim olgusunun, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hemen her alanda ve her geçen gün etkisini artırdığı aşikardır.

Bu bağlamda Kuruluşumuzun değişimi ve gelişimi yönünde atılan tüm adımlarda şüphesiz ki birlik ve beraberlik duygusuyla hareket eden değerli çalışanlarımızın katkısı büyüktür.

177 yıldır Yüce Milletimizin hizmetinde olan kuruluşumuz hızla ilerleyen teknolojiyi kullanarak, değişen ihtiyaç ve gelişen piyasa şartlarında rekabet edebilmek için hizmet kalitesini yükseltmiş olup, her geçen gün sağlanan yeniliklerle halkımızın teveccühüne mazhar olmuştur.

PTT A.Ş. olarak vatanımızın dört bir yanında bulunan 4500 adet işyerimizde görevli 41.000’e yakın çalışanımızla halkımıza özveriyle ve en iyi şekilde hizmet vermekte olup, personelimiz bunu kutsal bir vazife olarak kabul etmektedir.

Ayrıca bizler Bilecik PTT Başmüdürlüğü personeli olarak PTT hizmetlerini vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunmanın gururu ile çalışmalarımıza özveri ve kararlılıkla devam etmekteyiz.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin çeşitliliği elbette bizleri mutlu etmekte olup, dün olduğu gibi bugün ve yarın da tüm PTT çalışanları olarak halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için daha fazla gayret göstererek, Şirketimizi daha da ileriye taşıyacağız.

Önümüzdeki yıllarda da aynı kararlılık ve azimle Posta, Telgraf ve Kargo / Lojistik Hizmetlerimiz ile birlikte PTTMobil Araçlarımızla, Pttcell, Mobil havale, HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), Pttsgorta yeri, PttAVM,Pttkep (Kayıtlı Elektronik Posta), E-imza, Kişisel Pul, Mektup Sepeti ve Birleşik Posta (Dijital Baskı) gibi hizmetlerimize yenilerini ekleyerek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmamalıdır.

İlimiz Merkezinde bulunan Adliye saray karşısındaki lojman binamızı 09.11.2017 tarihinde Genel Müdürlüğümüzce yeni bina inşa edilmesi için ihalesi yapılacak, Pazaryeri İlçemizde PTT Hizmet Binamızı bitirilerek hizmet verilmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, PTT’ nin 177. kuruluş yıldönümü nedeniyle bu mutlu günde burada bulunmalarından dolayı kendilerine teşekkürü borç bildiğim değerli basın mensuplarımıza ve değerli personelimize sağlık ve başarılar dolu nice yıllar diliyorum.

 

Serhat BOZKURT

Bilecik PTT Başmüdürü

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.