17.4 C
Bilecik
Çarşamba, Ağustos 10, 2022

Sağlık Çalışanları İçin Büyük Alkış

- Reklam -
- Reklam -

Alkış Sesleri Sağlık Çalışanları İçin Yükseldi. Bilecik’te sağlık çalışanları için balkonlardan alkış sesleri yükseldi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca bugün saat 14:00’te TBMM’de yaptığı konuşmada, milletvekillerini sağlık çalışanlarını alkışlamaya davet etmiş ve aynı zamanda saat 21:00’da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet etmişti.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın ”Alkışlayalım! Ne kadar alkışlarsak azdır!” daveti üzerine Türkiye’de tüm illerden gecesini gündüzüne katarak, bu zorlu süreçte, yılmadan, yorgunluk nedir bilmeden çalışmalarına devam eden sağlık çalışanlarına destek vermek amacıyla vatandaşlar balkonlardan alkışlarıyla destek verdi.

Bilecik’te de vatandaşlar bu çağrıya alkışlarıyla destek verdi. Neredeyse tüm dünyaya yayılan Koronavirüs (COVID-19) salgını Türkiye’de artmasına izin vermemek için özverili bir şekilde çalışmalarına aralıksız devam eden tüm sağlık çalışanları için evlerinin balkonlarına çıkan vatandaşlar alkışlarla destek verdi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Saat 21:00 alkışı için Türkiye’ye teşekkür etti ve sağlık çalışanlarımıza minnettarlığımızın bu sesinin yarın ve ertesi gün aynı saatte tekrar duyulmasını rica etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.