SARAYCIK KAVŞAĞINA TRAFİK SİNYALİZASYONU - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

18 Ocak 2022 - 21:47

SARAYCIK KAVŞAĞINA TRAFİK SİNYALİZASYONU

SARAYCIK KAVŞAĞINA TRAFİK SİNYALİZASYONU
Son Güncelleme :

30 Ocak 2015 - 16:47

SARAYCIK KAVŞAĞI’NDA TRAFİK SİNYALİZASYON ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Bozüyük çevre yolunun Saraycık kavşağında trafik sinyalizasyon çalışmalarına başlandı.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın girişimleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğü ile yapmış olduğu olumlu görüşmeler neticesinde Saraycık Caddesi üzerinde trafik sinyalizasyon çalışmalarına başlandı. Konu hakkında bilgi veren Başkan BAKICI “Saraycık Kavşağımız irili ufaklı çok sayıda kazanın yaşandığı, pek çok vatandaşımızın yaralanarak yada maddi açıdan zarar gördüğü bir kavşağımızdı. Bu kavşağımızı daha güvenli bir hale getirebilmek amacıyla başlattığımız çalışmalar olumlu sonuç verdi ve trafik sinyalizasyon çalışmalarımız başladı. Ben bu nedenle Karayolları Bölge Müdürlüğümüze desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından çalışmaları başlatılan, pek çok maddi hasarlı ve yaralanmalı kazaların meydana geldiği kavşak; yapılacak trafik sinyalizasyon çalışmaları ile çok daha güvenli bir hale getirilerek kazaların en aza indirilmesi hedefleniyor. Trafik sinyalizasyonu; kavşak bölgesinde Saraycık yolu köprü geçişi, otoban giriş çıkışları, köprü giriş çıkışları olmak üzere tüm tali ve ana yollarda yapılarak faaliyete geçirilecek.

basın 2