26.9 C
Bilecik
Perşembe, Ağustos 18, 2022

ŞEHRİMİZ VE İNSANIMIZ İÇİN YAPACAKLARIMIZ VAR

- Reklam -
- Reklam -

ŞEHRİMİZ VE İNSANIMIZ İÇİN YAPACAKLARIMIZ VAR

Kapalı Pazar Tuhafiye Bölümündeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Bilecik ve Bilecikliler için yapacaklarımız var’’ dedi.

Belediye Başkanı Nihat Can, eşi Nesrin Can ile birlikte AK Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk, Gençlik Kolları Başkanı Onur Karaman ve partililerin katılımıyla Kapalı Pazar Tuhafiye alanını gezerek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Esnafa ve vatandaşlarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar temennisini ileten Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’Bilecik’i Birlikte Yönetiyoruz’’ düşüncesi doğrultusunda vatandaşlarımızın fikirlerini almaya devam ettiklerini kaydetti.

‘’Bilecik ve Bilecikliler için yapacaklarımız var’’ ifadesini kullanan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Kapalı Pazar Tuhafiye Bölümündeki esnafımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek, esnafımız ve vatandaşlarımızı dinledik. Bilecik’imizde gerek esnafımız gerek vatandaşlarımız için çok daha güzel projeleri gerçekleştirmek adına insanımızın fikirlerini aldık. İnsanımız için, Bilecik için Önce Millet Önce Memleket şiarıyla yolumuza devam ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında bilgi alan vatandaşlarımız ve esnaf da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can ve beraberindeki konuklarına teşekkür etti.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.