27.4 C
Bilecik
Cuma, Ağustos 19, 2022

ŞEHRİMİZİN BİRÇOK NOKTASINDAKİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

- Reklam -
- Reklam -

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrimizin birçok noktasındaki çalışmalar devam ediyor.

 

Şehrimizin her yönüyle güzel bir görünüme kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Bilecik Belediyesi, şehrimizin dört bir köşesinde faaliyet gösteriyor.

 

Şehrimizin tüm noktalarındaki cadde ve kaldırımlarda yenileme ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler, bütün cadde ve sokaklardaki kötü görüntüye neden olacak noktalarda da çalışmalar gerçekleştiriyor.

 

ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİNDE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

 

Şehrimizin her yönüyle modern ve estetik bir görünüme kavuşması için birçok bölgesinde çalışma gerçekleştiren ekipler çalışmaları kapsamında inşaat çalışmaları tamamlanan, şehirlerarası otobüs terminalindeki çevre düzenleme çalışmalarını yerine getiriyor.

Şehirlararası otobüs terminali, altyapı ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlandıktan sonra vatandaşlarımızın hizmetine girecek.

 

KİLİT VE PARKE TAŞI ÇALIŞMALARI

 

Bilecik’imizi her yeni günde güzel çalışmalar ile buluşturan Bilecik Belediyesi, çalışmalar kapsamında Bilecik Şehir Ormanı önünde kilit ve parke taşı yanı sıra cadde ve kaldırımlarında gerekli bakım ve onarım çalışmalarını yerine getiriyor. Birçok faaliyet ile şehrimizin imarı noktasında önemli ve güzel çalışmalar gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca, şehrin değişik noktalarındaki asfalt onarım ve bakım çalışmalarını da gerçekleştiriyor.

 

OSMANLI PADİŞAHLARI TARİH ŞERİDİNDE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI

 

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, tarafından Osmanlı Padişahları Tarih Şeridinde düzenleme ve yenileme çalışmaları yapıldı.

Şehrimizin birçok noktasında faaliyetlerini sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Osmanlı Padişahları Tarih Şeridinin giriş bölümü başta olmak üzere birçok alanında yenileme ve düzenleme çalışmaları yapıldı.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.