7.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

ŞEHRİNİN SESİ OLMAK İSTEYEN LİSELİ ÖĞRENCİLERE MÜJDE

- Reklam -
- Reklam -

ŞEHRİNİN SESİ OLMAK İSTEYEN LİSELİ ÖĞRENCİLERE MÜJDE

fizy 22. LİSELERARASI MÜZİK YARIŞMASI EKİBİNDEN YEPYENİ BİR YARIŞMA DAHA: ŞEHRİN SESİ

fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması’na Grup Olarak Katılan Öğrenciler‘’Şehrin Sesi’’ ne Bireysel Olarak Katılabilecek

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde End Productions tarafından gerçekleştirilen fizy 22. Liseler Arası Müzik Yarışması’na okul adına başvuru yapan öğrencilerin bireysel olarak katılabileceği apayrı bir yarışmayla yeni bir heyecan daha başlıyor. Her şehirden bir liselinin şehrin sesi olacağı ‘’Şehrin Sesi’’ yarışmasında, şehrinin sesi olmak isteyen öğrenciler, okullarının yer aldığı ilden aday olacak. Müzik tutkusunu en fazla 45 saniyelik video ile çeken ve sehrinsesi.fizy.com ya da fizy.org/sehrinsesi adreslerindeki başvuru butonunu tıklayarak yapabilecek.

Gelen başvuruların Turkcell sistemi üzerinde toplanacağı ve yarışma kurallarına uygun videoların yarışmaya hak kazanacağı ‘’Şehrin Sesi’’ne başvurular 20 Mart’a kadar devam edecek. 24 Mart’ta yarışmaya hak kazanan videolar fizy üzerinden yayınlanarak, bir ay boyunca oylama yapılmak üzere fizy’ye yüklenecek. Yarışmayıkazananlar ise 27 Nisan’da fizy üzerinden yapılacak olan canlı yayında açıklanarak plaket kazanacak.

81 Şehirden 81 Ses

Şarkı Söylemek Yok Müzik Tutkusunu Anlatmak Var

‘’Şehrin Sesi’’ yarışmasına başvurmak isteyen adaylardan istenen sadece müzik tutkularını 45 saniyelik video ile anlatmak. Video çekecek öğrenciler; ‘’Yarışmada olmak senin için neden önemli?’’ , ‘’Bu süreci unutulmaz kılan şey sence nedir?’’, ‘’Müzik senin için ne ifade ediyor? Hayatındaki yeri ne?’’ sorularına yanıt vererek en fazla 45 saniye sürecek videoda tutkularını anlatacak. ‘’Şehrin Sesi’’için istenen videonun teknik şartları şöyle:

1.Video süresi en fazla 45 saniye olmalıdır.

2.Video formatı mp4 olmalıdır.

3.Video boyutu 500 MB’tan küçük olmalıdır.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.