20.4 C
Bilecik
Çarşamba, Eylül 28, 2022

ŞEKER PETROL’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

- Reklam -
- Reklam -

ŞEKER PETROL’DEN BOZÜYÜK BELEDİYESİNE CENAZE NAKİL ARACI

 

Bozüyük’te faaliyet gösteren Şeker Petrol Ürünleri şirketi tarafından Bozüyük Belediyesi’ne hibe dilen Cenaze Nakil Aracı törenle teslim edildi.

Bozüyük Belediyesi araç garajında gerçekleştirilen araç teslim törenine Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Başkan Yardımcıları, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ile Şeker Petrol Şirketi adına Murat ŞEKER ve Mustafa ŞEKER katıldı.

Araç tesliminden önce habercilere kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Fatih BAKICI “ilçemizin değerli sanayici ve iş adamlarımızdan olan Şeker Petrol Ürünleri adına çok değerli Murat Bey ve Mustafa Bey cenaze nakil aracını bize teslim ediyorlar. Ben şirketlerine ve kendilerine böyle bir olanağı bize sundukları için ilçemiz, belediyemiz, çalışanlarımız ve kendim adına teşekkür ediyorum” dedi. Başkan BAKICI’nın ardından söz alan Mustafa ŞEKER; “Şeker Petrol olarak kazancımızın belirli bir kısmını hayır işlerine ayırmaya çalışıyoruz. Bahattin Bey Ankara’da olduğu için gelemedi, fakat kendileri selamlarını iletti” diyerek “ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Yapılan açıklamalardan sonra Belediye Başkanı Fatih BAKICI şirket temsilcileri Murat ŞEKER ve Mustafa ŞEKER’e hayırseverlikleri için teşekkür ederek Teşekkür Belgesi ve seramik tabak hediye etti.

İftar-Çadırı-Her-Akşam-Görevde-2015-6 Cenaze-Nakil-Aracı-Teslim-Töreni-1-543x400 Cenaze-Nakil-Aracı-Teslim-Töreni-2-588x400

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.