SENTETİK SAHA VE ÇOCUK PARKI CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 05:47

SENTETİK SAHA VE ÇOCUK PARKI CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR

SENTETİK SAHA VE ÇOCUK PARKI CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR
Son Güncelleme :

09 Ekim 2015 - 12:02

AKPINAR MAHALLESİ’NE KAZANDIRILAN SENTETİK SAHA VE ÇOCUK PARKI CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR

 

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın “Her Mahalleye Spor Tesisi Yapımı” projesi kapsamında Akpınar Mahallesi’nde hizmet veren Şehit Vahit Elmas İlk ve Ortaokulu’nun bahçesinde yapımı tamamlanan sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile yeni yapılan çocuk parkı düzenlenen törenle hizmete giriyor.

2015-2016 Eğitim ve Öğretim yılı başlangıcına kadar hazırlanan sentetik saha 18*36 metre ebadında yapılırken tesisin açılışı 10 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 14:30’da gerçekleştirilecek. Aynı zamanda içerisinde çocukların güvenli ve rahat bir şekilde, neşe içerisinde koşup oyun oynayabileceği çocuk oyun gurupları bulunan Çocuk Parkı da mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak. Tüm Bozüyüklülerin davetli olduğu açılış törenine Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından tahsis edilen 3 otobüs vatandaşların ulaşımını kolaylaştıracak. Yenidoğan Mahalle Konağı’nın önünden, Yediler Mahallesi Zafer İlkokulu’nun önünden ve Kasımpaşa Camii önünden saat: 13:30’da Akpınar Mahallesi’ne hareket edecek olan otobüsler açılış törenine katılmak isteyen vatandaşların ücretsiz olarak tören alanına ulaşımını sağlayacak.