Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever Mazbatasını Aldı - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 07:04

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever Mazbatasını Aldı

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever Mazbatasını Aldı
Son Güncelleme :

08 Nisan 2019 - 13:46

Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever Mazbatasını Aldı

Bilecik’te 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından  Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) Söğüt Belediye Başkanı seçilen İsmet Sever partililerin katılımıyla bugün mazbatasını aldı.

Söğüt Belediye Başkanı seçilen İsmet Sever mazbata töreninin ardından yaptığı açıklamada;

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzalarıyla Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı oldum, çok şükür onlara Allah onlara uzun ömürler versin, Allah milletimize zeval vermesin, Allah’ıma hamd olsun ki il teşkilatımızın, ilçe teşkilatımızın ve sizlerin verdiği desteklerle cefakar kadın kollarımızın, Ak Parti ve partililerimizin verdiği desteklerle bu zafere ulaştık. Hepinizden Allah razı olsun.Birazdan oturacağımız koltuk ballı bir koltuk  ve bunun bilinciyle oturuyoruz inşaallah ve bu belediye bundan sonra hak, hukuk çerçevesinde, adalet çerçevesinde sizlere hizmet etmeye çalışacağız. Allah yer ve yardımcımız olsun”

Konuşmanın ardından partililer eşliğinde Söğüt Belediye Başkanlığı makam odasına geçen ve tebrikleri kabul eden Sever görevine resmi olarak başladı.