SONDAJ ÇALIŞMALARI İLE ALTERNATİF SU KAYNAKLARI TEMİN EDİLİYOR - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 05:38

SONDAJ ÇALIŞMALARI İLE ALTERNATİF SU KAYNAKLARI TEMİN EDİLİYOR

SONDAJ ÇALIŞMALARI İLE ALTERNATİF SU KAYNAKLARI TEMİN EDİLİYOR
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2015 - 14:28

SONDAJ ÇALIŞMALARI İLE ALTERNATİF SU KAYNAKLARI TEMİN EDİLİYOR

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmaları kapsamında şehrimizin su sıkıntısı yaşamaması için alternatif su kaynakları temini çalışmalarını sürdürüyor.

Beşiktaş Mahallesi Çakırpınar Yolu üzerindeki sondaj çalışması gerçekleştiren ekipler, şehrimizin su ihtiyacını gidermeye alternatif olacak su kaynağı buldu.

Şehrimizin herhangi bir su sıkıntısı ile karşılaşmaması için gerekli tedbirleri alan Bilecik Belediyesi, Bilecik’in birçok noktasındaki su depoları ile herhangi bir su sıkıntısının oluşmamasını sağlıyor.

Hizmete gelir gelmez, Karasu İçme Suyu Projesi ile şehrimizi bol ve kaliteli bir suya kavuşturan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı bu anlamda güzel çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından bulunan alternatif su kaynakları ile vatandaşlarımız bu anlamda daha kaliteli bir hizmeti almış olacaklar.