16.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

Spider-Man: No Way Home İçin Spoiler Patlaması Yaşanıyor

- Reklam -
- Reklam -

Uzun müddettir beklediğimiz an artık geliyor. Bugüne kadar hakkında zibilyon tane teori ortaya atılan, set gerisi imgeleri paylaşılan, lakin yayınlanan fragmanlarla beklediğimiz asıl şeyi, üç Peter Parker’ı bir türlü göstermeyen Spider-Man: No Way Home, cuma günü vizyona giriyor. Lakin her Marvel sinemasında olduğu üzere bu sinemadan de spoilerlardan kaçamıyoruz.

Spider-Man: No Way Home, geçtiğimiz gün Los Angeles’ta galasını gerçekleştirdi. Elbette galada sinemanın son hali birinci sefer izleyenlere gösterildi. Sineması izleyen basın mensupları, sinema hakkındaki görüşlerini üstünkörü, hiçbir spoiler vermeden (veremeden demek daha hakikat olur) paylaştılar. Ancak ne var ki galaya katılan, sineması yerine gören bireylerden kimileri kendilerine bahşedilen misyonu yerine getirdi. Sinemanın ‘bazı’ değerli yerlerini salondayken görüntüleyip paylaştılar.

Sürprizi bozan kansızlar ordusu geri geldi, internet spoilerdan geçilmez oldu:

Elbette bu ‘bazı’ değerli yerlerin neler olduğunu paylaşmayacağız. Bununla birlikte manzaraları de vermeyeceğiz. Son vakitlerin en beklenen sinemasının tadını neden kaçıralım ki? Bizim tadımız kaçtı, sizin de kaçmasın. Ancak şu sıralar manzaraları biz vermesek de bir hususta ihtar geçmekte yarar var: Toplumsal medyaya girdiğiniz her an artık tehlike çanları çalıyor olacak.

Galanın gerçekleştirilmesiyle birlikte Spider-Man: No Way Home, Twitter’da 1 numaralı dünya gündemi oldu, spoiler ile doldu. Reddit’te sinema, Marvel ve Spider-Man kümeleri spoiler’dan geçilmez oldu. YouTube’a girdiğinizde bile son vakitlerde Spider-Man’le ilgili bir şeyler izlediyseniz ne yazık ki malum imajlar keşfet sayfanızda gözükmeye başlamış olabilir. Spoiler yemek istemiyorsanız, interneti çok dikkatli kullanın, ya da hiç kullanmayın. Bir şeyin birinci üç harfi ‘Spi’ ise sayfayı direkt aşağı kaydırın.

  • Biçim A: Spoiler paylaşanlara yapılması gereken

Artık de sizlerden bir ricamız olacak: Şayet bu imgeleri merak edip izlerseniz, imajların yayılmasına yardımcı olmayın. Bırakın, yaşayacağımız heyecanı sinema salonuna saklayalım. Bekleyip daima birlikte sevinelim, konuşalım. Sinemanın bağlamını kurmadan belirli başlı imgeleri görmenin hiçbir manası yok, değil mi? Sony tarafından verilen şu iletisi da hatırlatalım:

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.