8.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİMİZDEN BİR GİRİŞİMCİLİK KURSU DAHA

- Reklam -
- Reklam -

Belediyemiz, KOSGEB ve İŞKUR ortaklığında, Belediyemiz Sürekli Eğitim Merkezimizde bir Girişimcilik Kursu daha başladı.

Girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak amacıyla otuz öğrencimizle beraber Girişimcilik kursu Sürekli Eğitim Merkezimizde açıldı.

Ticari hayatta kendisine yer bulmak isteyenlere girişimcilik ruhunu kazandırmak, yapmak istediği iş ile ilgili sağlam temeller üzerine kurulmuş bir iş planı hazırlayabilmek, pazar planı, üretim planı, yönetim planı ve finansal plan konularında deneyim kazanmak adına gerçekleşen kursumuz on gün boyunca devam edecektir. Kursiyerlerimiz Cumartesi günü Necla Hanım Konağı’nda açılışı gerçekleşen Fotoğraf Sergisini de gezerek sanatsal anlamda doygunluk yaşadı.

Açıldığı günden beri faaliyetlerine tüm hızıyla devam eden Sürekli Eğitim Merkezimizde bugüne kadar Sabundan Meyveler Kursu ve dört ayrı Girişimcilik kursu verildi. İlerleyen günlerde de KPSS, DGS, Yabancı Dil ve İleri Excel kursları açılacaktır. Tüm halkımızın ve Meslek Yüksek Okulunda bulunan öğrencilerimizin bu kurslardan istifade etmelerini dileriz.

1-IMG_9701 3-IMG_9716 9714 9717

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.