12.4 C
Bilecik
Pazar, Ekim 2, 2022

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİMİZDEN BİR GİRİŞİMCİLİK KURSU DAHA

- Reklam -
- Reklam -

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİMİZDEN BİR GİRİŞİMCİLİK KURSU DAHA

İlçemizden, çevre il ve ilçelerden gelen yoğun talep üzerine Belediyemiz, KOSGEB ve İşkur ortaklığında Sürekli Eğitim Merkezimizde bugün itibariyle bir girişimcilik kursu daha açıldı.

Uygulamalı girişimcilik eğitimi, girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamak için veriliyor. Eğitim sonunda girişimci adaylarının kendi iş fikirlerine yönelik iş planlarını sağlayabilecek bilgi ve deneyimini kazanmaları hedeflenmiştir. Bu çerçevede bugün başlayan girişimcilik kursumuz da bu amaca hizmet eder.

Başlayan Girişimcilik kursumuzun açılışına Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut EKİNCİ, İşkur Müdürü Ayhan TOZAN katıldı. Belediye Başkanımız YMM Münür ŞAHİN, kursiyerlerimize başarılar diledi.

İlerleyen günlerde de Sürekli Eğitim Merkezimizde KPSS, DGS, İleri EXCEL ve Yabancı Dil kurslarımız açılacaktır. Halkımızın ve Meslek Yüksek Okulu’ndaki öğrencilerimizin istifade etmelerini isteriz.

02-2-IMG_0312 11-6-IMG_0370 0311 0386

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.