8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

TEKKE MAHALLELİ HANIMLARDAN BAŞKAN BAKICI’YA BÜYÜK JEST

- Reklam -
- Reklam -

TEKKE MAHALLELİ HANIMLARDAN BAŞKAN BAKICI’YA BÜYÜK JEST

Tekke Mahalle sakinleri Mahalle Konağında düzenledikleri programa Belediye Başkanı Fatih BAKICI’yı da davet ederek hem teşekkür ettiler, hem de Başkan BAKICI’dan yeni projelerini dinlediler.

20 Eylül 2014 Cumartesi günü görkemli bir açılış töreni ile Bozüyüklülerin hizmetine sunulan Tekke Mahalle Konağı Türkü Geceleri’nin ardından hanımların eğlence programına ev sahipliği yaptı. Konaktaki spor salonunda düzenli olarak spor yapan ve bu sayede sağlıklı yaşamla tanışan hanımlar hem arkadaşlarını spora teşvik etmek hem de moral bulmak amacıyla bir eğlence programı düzenledi. Tekke Mahalle Konağı Düğün Salonu’nda hanımların katılımıyla gerçekleştirilen programa Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’da davetli olarak katıldı. Programda konuşan Belediye Başkanı Fatih BAKICI öncelikle kar temizleme çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ardından ekip olarak Mahalle Konaklarının amacına uygun ve faal olarak kullanılmasını istediklerini belirten Başkan BAKICI “Siz değerli hanımlarımızın Mahalle Konağımızı aktif bir şekilde kullanıyor olması bizi memnun ederken aynı zamanda bizim ne kadar isabetli bir proje yaptığımızı da kanıtlıyor. Bunun için sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Faaliyete geçen 3 mahalle konağının dışında bu yıl içerisinde Yediler Mahallesi’ne, Akpınar Mahallesi’ne ve Çarşı Mahalle’ye olmak üzere 3 tane daha Mahalle Konağı projesi olduğunu, her mahalleye ayrı projeler hazırladıklarını söyleyen Başkan BAKICI Kültür Gezileri kapsamında geçtiğimiz yıl yaklaşık 1800 bayanın Çanakkale’yi ziyaret ettiğini, bu Kültür Gezileri’nin önümüzdeki günlerde Bursa, Ankara ve Konya’ya yapılarak genişletileceğini söyledi. Programda hanımların sorularını da yanıtlayan Başkan BAKICI günün anısına hanımlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, bu güne özel olarak hazırlanan pastayı kesti.

Habere Ait Foto Galeri

Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 1 Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 2 Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 3 Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 4 Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 5 Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 6 Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 8 Bşk- Tekke Mah. Konağı Hanımlar Toplantı 9

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.