TİYATRO VE SİNEMA FİLMLERİNİ BİR ARADA BULAN ÇOCUKLARIMIZ ÇOK ŞANSLI - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

24 Ocak 2022 - 07:36

TİYATRO VE SİNEMA FİLMLERİNİ BİR ARADA BULAN ÇOCUKLARIMIZ ÇOK ŞANSLI

TİYATRO VE SİNEMA FİLMLERİNİ BİR ARADA BULAN ÇOCUKLARIMIZ ÇOK ŞANSLI
Son Güncelleme :

23 Ocak 2017 - 11:48

TİYATRO VE SİNEMA FİLMLERİNİ BİR ARADA BULAN ÇOCUKLARIMIZ ÇOK ŞANSLI
Geleceğimizin mimarları olan çocuklarımız, Bilecik Belediyesi tarafından, 15 günlük tatil hediyesi olarak hazırlanan ücretsiz sinema filmleri ve tiyatro oyunları ile tatillerini dolu dolu geçiriyor.
Bilecik Belediyesi tarafından geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yapılan Çocuk Sinemasında çocuklar keyifli anları yaşarken, aynı zamanda Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde ise tiyatro oyunları ile buluştu.
Belediye Başkanı  amcalarından çocuklara, yarıyıl tatili hediyesi olan tiyatro oyunu ve sinema filmleri ile çocuklarımız, yarı yıl tatilinde eğlenceli anlar yaşamaya devam ediyor.
Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yoğun ilgi göstererek doldurduğu Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezimizde 7den 70e herkes, sahnelenen Şirinler adlı oyun ile doyasıya eğlendi.
Bilecik Belediyesi tarafından yıllardır gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen güzel çalışma ile çocuklarımız 15 tatilde birbirinden güzel sinema filmleri ile güzel vakit geçirmeye devam edecek.