Ülkü Ocakları Zafere Yürüyüş Düzenledi - Bilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel HaberBilecik Haber Tarafsız Güvenilir Yerel Haber

5 Aralık 2021 - 04:21

Ülkü Ocakları Zafere Yürüyüş Düzenledi

Ülkü Ocakları Zafere Yürüyüş Düzenledi
Son Güncelleme :

19 Mayıs 2015 - 10:45

Ülkü Ocakları Bilecik binası önünde toplanan grup Küre Mehteran Takımı eşliğinde Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezine kadar yürüdü. Yürüyüşe MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, milletvekili adayı Hüseyin Şensoy, MHP İl Başkanı Ahmet Gürses, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Aydemir, Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhammed Fatih Çakır ve gençler katıldı.

Bahattin Şeker, programda yaptığı konuşmada, ülkü ocaklarının zafere yürüyüşü yaparak Bilecik’te gençliğe örnek olmasının kendilerinin gururlandırdığını ifade ederek, Türk gençliğinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisinin kutlu bir yürüyüşe çıktığını ifade eden Şeker, “MHP kadroları kuruluş ve kurtuluşun beşiği olan İilimizde büyük bir aile, beraber ve bütünlük içinde, ilimizin ve ülkemizin sorunlarına köklü ve kalıcı çözümler üreterek iktidara hazır olduğunu göstermiştir. Bizler haksızlığa, hırsızlığa ve hıyanete karşı “Bizimle Yürü Türkiye” diyerek adım adım, köy köy, sokak sokak, ilçe ilçe hemşerilerimizle ve milletimizle buluşuyoruz. Halkımızın yoksulluktan, yolsuzluktan ve yasaklardan artık bıktığını ve canına tak ettiğini hep beraber görüyoruz. İnsanlığımızın şiddete bölücülüğe ve teröre karşı tek yürek olduğunu ve bizimle yürümek istediğini ve bu kararı aldığını beraber yaşıyoruz” dedi.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Muhammed Fatih Çakır 19 Mayısın Türk gençliğinin bayramı olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından sanatçı Ali Kınık, sahne aldı.

DSC_0089 DSC_0117 DSC_0121