15.4 C
Bilecik
Perşembe, Haziran 30, 2022

VALİ NAYİR, ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

- Reklam -
- Reklam -

Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Sizin mesuliyetinizi üzerimizde hissediyoruz. Sizler bize emanetsiniz ve geleceğimiz sizlere bağlı. Eğer iyi yetişirseniz biz kendimizi ve geleceğimizi kurtaracağız” dedi.

Vali Nayir, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde eğitim gören ve Kredi Yurtlar Kurumunda kalan kız öğrencilerle eşi Münevver Nayir, Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Eskişehir Bölge Müdürü Eyüp Erkut, Bilecik Yurt Müdürü Selahattin Bulmuş ve eşi Münevver Bulmuş ile birlikte yemekhanede bir araya geldi.

Kredi Yurtlar Kurumunda kalan öğrenci sayısının 600 den, bin 200’e ulaştığını söyleyen Vali Nayir, “Üniversite hayatı, hayatımızın önemli parçalarından biri. Birçoğunuz ailelerinizden ilk defa ayrıldınız. Ama sorumluluk duygusunun gelişmesi için bu lazım. İlimiz emsali olan üniversitelerle kıyasladığında çok iyi bir yerde. Kendinizi bu yönden şanslı sayabilirsiniz. 7 yıllık bir üniversite olmasına rağmen kampüsünüzle, okullarınızla ve öğretim kadronuzla iyi bir yerdesiniz” dedi.

Bilecik’in bir huzur şehri olduğunu, huzurun bir parçasının da öğrenciler olduğunu vurgulayan Vali Nayir, şöyle konuştu:

“Eğer Bilecik’te huzur varsa, bunda üniversiteli öğrencilerimizin de payı olduğuna yürekten inanıyoruz. Aileleriniz sizleri Şeyh Edebalı Üniversitesine emanet etti, Kredi Yurtlar Kurumuna emanet etti ve Bilecik’imize emanet etti. Sizlerin huzuru, güvenliği ve başarısı bizler için önemli. Sizler bizlere emanetsiniz. Geleceğimiz sizlere bağlı.”

Öğrencilerin sorunlarını da dinleyen Vali Nayir, bu tür toplantıları aralıklarla yapacaklarını söyledi.

 

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.