20.3 C
Bilecik
Salı, Haziran 21, 2022

VALİ NAYİR’DAN “TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI”NDA İNCELEME

- Reklam -
- Reklam -

VALİ NAYİR’DAN “TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI”NDA İNCELEME

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Pazaryeri ilçesinde “TÜBİTAK 4006 Bilim” fuarında incelemede bulundu.
Vali Nayir, Kaymakam İbrahim Özdel, Garnizon Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş İlhan Canseven, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, İlçe Emniyet Amiri Hüseyin Deniz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Akpınar ile birlikte Hilmi Duralioğlu Anadolu Lisesi’ndeki proje sergisini gezdi.
30 projenin yer aldığı sergiyi gezen ve öğrencilerden projeleri hakkında bilgiler alan Vali Nayir, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutlarken gençlerin gayretli ve ilgili olduklarını görmenin kendilerine umut verdiğini söyledi.
Cumhuriyetin emanet edildiği gençlerin ülkenin geleceğine yön vermede gayretlerine ve ilgilerine ihtiyaç bulunduğunu ifade eden Vali Nayir, “Projede görev alan danışman öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca öğrencilerimizi sosyal cesaretlerinden, konularına ilgilerinden ve projelerini başarılı sunumlarından dolayı tebrik etmek istiyorum. Fen bilimlerinden sosyal konulara, tarihten, tarıma kadar değişik konularda çalışmalar yapılmış. Bu çalışmalarının ve başarılarının hayat boyu devam etmesini diliyorum. Bu fırsatı veren öğretmen ve ailelerine teşekkür ediyorum.” dedi.
Vali Nayir, başarılı çalışmalarından Okul Müdürü Seyfettin Yıldız’a kaymakamlık tarafından hazırlanan başarı belgesini verdi.

DSC_2186 DSC_2210 DSC_2223 DSC_2236 DSC_2271

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.