17.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

VALİ NAYİR’DEN BAŞARILI MİNİK HALTERCİLERE ÖDÜL

- Reklam -
- Reklam -

VALİ NAYİR’DEN BAŞARILI MİNİK HALTERCİLERE ÖDÜL

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Halter Federasyonu tarafından düzenlenen minikler Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcuları ödüllendirdi.

 

Vali Nayir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hasan Kocatepe, Halter antrenörleri Caner Özteke, Kulüp Başkanları Sevcan Akıncı ile minik halterciler Mustafa Talha Çalışkan ve Bahadır Erdal’ı kabulünde, Türkiye Şampiyonasında derece almalarının kendilerini ve Bileciklileri gururlandırdığını söyledi.

Başarının arkasında kendi emeklerinin ve çalışmalarının yanı sıra ailelerinin ve antrenörlerinin de büyük emeklerinin bulunduğunun altını çizen Vali Nayir, “Hayatınızın bu yaş grubunda başarılı olmak önemlidir. Türkiye çapında derece yapmak sizleri bir boşluğa itmesin. Bunu devam ettirmek ve daha üst dereceleri almak için çalışmalarınızı sürdürün. Başarılarınızın devamını diliyorum, gelip geçici bir başarı olmasın. Hayatınız boyunca yapmış olduğunuz sporu geliştirmeye devam ettirin. Başarı devamlı olmazsa kıymeti olmaz” dedi.
Ziyaretin sonunda Vali Nayir, başarılı sporcuları ödüllendirdi. Antalya’da düzenlenen, 88 erkek ve 23 bayan olmak üzere 111 sporcunun katıldığı minikler Türkiye Şampiyonasında, İlimiz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü sporcularından Bahadır Erdal, “Güç” yarışmasında Türkiye birincisi, “Teknik” yarışmada Türkiye ikincisi ve Mustafa Talha Çalışkan ise “Teknik” yarışmada Türkiye ikincisi oldu.

DSC_0127 DSC_0149

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.