18.4 C
Bilecik
Perşembe, Ağustos 18, 2022

YENİ PROJE VE YATIRIMLAR İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

- Reklam -
- Reklam -

YENİ PROJE VE YATIRIMLAR İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Milletvekilimiz Selim Yağcı, Belediye Başkanı Nihat Can ile Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri, gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldiler.
İlimizin ticari ve ekonomik hayatına ivme katma adına fikir alışverişlerin yapıldığı toplantıda, Bilecik için yapılacak çalışmalar ele alındı.
Milletvekili Selim Yağcı, gerçekleştirilen toplantının faydalı geçtiğini belirterek; ‘’İlimizin ticaret ve ekonomi hayatına faaliyetleri ile katkıda bulunan Ticaret Sanayi Oda’mızın kıymetli üyeleri ve Belediye Başkanı kardeşim Nihat Can’ın katılımı ile faydalı bir buluşma gerçekleştirdik. 2023 Türkiye’mizin hedeflerine ekonomi ve sanayide geri kalmama adına üzerine düşenleri yapmaya her zaman hazır Bilecik’imizde hangi alanlarda ne tür çalışmaların yapılabileceği konularında düşüncelerimizi paylaştık. İnşallah yerelde belediyelerimiz ve idarecilerimiz ile birlikte ilimizin dinamiklerini oluşturan iş insanımızın girişimleri ile güzel ve faydalı yatırımları ilimiz ile buluşturacağız.’’ İfadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can ise Bilecik’in ekonomi, sanayi ve ticarette geleceğinin parlak olduğuna vurgu yaparak; ‘’’İlimizin ekonomideki lokomotifi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Her gün büyüyen ve gelişen Bilecik’imizin büyüme ve gelişme trendini daha üst seviyelere çıkarma adına el birliğiyle nelerin yapılabileceği konularında faydalı fikir alışverişlerinde bulunduk. Gönül birliği ile gerçekleştireceğimiz çalışma ve yatırımlarla Bilecik’imizin Geleceği çok parlak olacak.’’ Dedi.

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.