8.4 C
Bilecik
Cuma, Aralık 2, 2022

YEŞİLKENT PARKI’NDA PEYZAJ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

- Reklam -
- Reklam -

Yeşilkent Mahallesi’nde yapımına başlanan parktaki çalışmalar tüm hızıyla devam ederken yeni bir yaşam alanı olarak düzenlenen parkın peyzaj çalışmalarına da başlandı.

İlçe genelinde devam eden projeleri tek tek gezerek incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Fatih BAKICI çalışmaları yakından takip ediyor. Son olarak Yeşilkent Mahallesi’nde yapım çalışmaları devam eden parkı ve Kovalıca Caddesinden geçen ve vatandaşlara zarar veren kamyonlar için yapılan alternatif yeni yol çalışmalarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan BAKICI, Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte yaptığı incelemelerde çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yeşilkent Mahallesi sakinlerinin yıllardır büyük bir özlemle beklediği Yeşilkent Parkı yapım çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyen Başkan BAKICI “44 bin metrekarelik büyük bir alanda yapımına başladığımız yeni park alanımızın betonarme imalatları hemen hemen tamamlanmış durumda. Yeni bir yaşam merkezi olarak tasarladığımız ve çok amaçlı olarak projelendirilen parkımızın süs havuzunun fıskiye ve pompaların, havuz içerisindeki taş kaplamaların, 1500 kişilik amfi tiyatronun ve aydınlatmaların yapımı tamamlandı. Şu anda yürüyüş yollarının yapımına başlanan parkımızın peyzaj projeleri üzerinde çalışıyoruz. Amacımız parkımızı bir an evvel tamamlayarak hemşerilerimizin hizmetine sunmak” dedi.

Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 1 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 2 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 3 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 4 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 5 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 6 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 7 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 8 Bşk- Yeşilkent Parkı Çalışmalar 9

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.