17.4 C
Bilecik
Cumartesi, Ekim 1, 2022

YILDIZ ÖĞRENCİ YURDU YARARINA DÜZENLENEN KERMES AÇILDI

- Reklam -
- Reklam -

Bozüyük’te Eğitim ve Sanata Yardım Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Bozüyük Yıldız Öğrenci Yurdu yararına düzenlenen kermes törenle açıldı.

Kermesin açılış törenine Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Müftüsü Selami BAĞCI, AK Parti Bilecik Milletvekili adayı Halil ELDEMİR ve davetliler katıldı.

Açılış öncesinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih BAKICI, kermesin durumu olmayan öğrencilere bir nebze olsun yardım sağlayacağı için duyduğu memnuniyeti dile getirerek böylesine anlamlı bir yardım faaliyeti içinde bulunarak emek harcayan herkese teşekkür etti. Başkan BAKICI’nın konuşmasının ardından hayır duaları eşliğinde kermesin açılışı gerçekleştirildi. El emeği göz nuru el işleri ve çeşitli kıyafetlerin satışa sunulduğu kermesi gezen Başkan BAKICI ve beraberindekiler kermes hakkında bilgi alarak stant görevlilerine kolaylıklar diledi.

25 Mayıs-31 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla hazırlanan kermesten elde edilecek gelir kurs öğrencilerinin yararına kullanılacak.

Kermes- Yıldız Öğrenci Yurdu 1 Kermes- Yıldız Öğrenci Yurdu 2 Kermes- Yıldız Öğrenci Yurdu 3 Kermes- Yıldız Öğrenci Yurdu 4

- Reklam -

YENİ HABERLER

- Reklam -

Diğer Haberler

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

*

code

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.